Wczytuję dane...
Bony promocyjne i upominkowe

INFORMACJA O BONACH PREZENTOWYCH

BON prezentowy to prezent nowej generacji: nowoczesny, nietuzinkowy, elegancki, zawsze trafiony, dający spektrum możliwości w wyborze odpowiednich prezentów, zastępuje ona gotówkę i tym samym sprawia, że nie muszą Państwo mieć przy sobie pieniędzy, aby móc zakupić wybrany towar.

BONY  prezentowe to elektroniczna forma bonu towarowego zawierającego unikany alfanumeryczny kod, który upoważniająca do zakupu dowolnego towaru w naszych sklepach oraz w sklepie internetowym Modele-Centrum.pl

BONY prezentowe to BONY na okaziciela.

BONY dostępne są w nominałach 25, 50 i 100 zł.

BONY Prezentowe można zakupić na stronie Modele-Centrum.pl  TUTAJ
 

Dlaczego BONY prezentowe to dobry pomysł?

Zawsze „trafiony” prezent - z doświadczenia wiemy, jak trudno jest czasem znaleźć odpowiedni prezent dla osoby, której chcielibyśmy sprawić miłą niespodziankę. Podarowanie karty daje 100% gwarancję właściwego doboru prezentu, gdyż to osoba obdarowana, korzystając ze środków znajdujących się na BONIE prezentowym, ostatecznie dokona wyboru najbardziej dla niej interesującego modelu.

Bezpieczeństwo zakupów dla dzieci i młodzieży - karta prezentowa zastępuje gotówkę i dlatego jest bezpieczniejszym środkiem płatniczym, szczególnie dla dzieci i młodzieży.

Czasem mamy obawy przed przekazaniem dziecku większej gotówki na zakup. BON jest pod tym względem wygodniejszy i daje pewność, że dziecko dokona zakupu w znanym Państwu miejscu i nie wyda pieniędzy na rzeczy przez Państwa niepożądane.

Dodatkowym atutem jest możliwość przesłania prezentu mailem, bez ponoszenia dodatkowych kosztów przesyłki oraz oszczędzając czas.
Kilka dodatkowych, praktycznych informacji

BON prezentowy jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jej zakupu.

BONY można łączyć ze sobą. W trakcie ważności mogą Państwo posłużyć się jednokrotnie, wyczerpując limit przypisany do BONU

BON prezentowy jest „na okaziciela”, a zatem po wykupieniu karty można przekazać ją dowolnej osobie.

W celu uzyskania dodatkowych informacji o BONACH prezentowych zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie  222 950 509 lub drogą mailową modelecentrum@gmail.com

Jak wykożystać bon ? Zobacz TUTAJ.