Wczytuję dane...
Produkt dostępny
8 szt.
Model: 4600
Wysyłka 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN
Producent: TEIFOC
 

Teifoc 4600 Farma ze zwierzętami

Farma ze zwierzętami, budowla z cegiełek - zbuduj swój własny domek i zagrodę dla zwierząt na farmie lub inną budowlę z mini cegiełek, zestaw TEI 4600.


Zostań budowniczym i wykorzystaj zestaw ceramicznych elementów do stworzenia własnej farmy.

Budowle możesz budować według załączonych planów albo wymyślać swoje własne. W ten sposób Twoja inwencja twórcza będzie się systematycznie rozwijać.


W zestawie 183 elementy

gotowe cegiełki
ceramiczne zwierzątka
ceramiczne figurki gospodarzy
miseczka do zaprawy
cement (zaprawa)
kielnia
plan

Cegiełki nadają się do wielokrotnego budowania. Zbudowany model można umieścić w wodzie, co powoduje rozpuszczenie cementu i odzyskanie cegiełek. Po wyjęciu z wody cegiełek i ich wyschnięciu, można rozpocząć tworzenie kolejnych budowli. 

Standardowa wielkość cegiełek i elementów dodatkowych umożliwia połączenie wielu zestawów oraz tworzenie dowolnych budowli bez żadnych ograniczeń. Każda cegiełka może służyć zarówno jako element zamku, jak i domu, garażu czy całych osiedli. Wystarczy dać ponieść się wyobraźni i stworzyć własną, niesamowitą budowlę. Po zbudowaniu domu z prawdziwych cegiełek można kontynuować zabawę, gdyż TEIFOC to nie tylko cegły,  ale także zwierzęta i całe rodziny. Do konstrukcji można dodawać gliniane ludziki, a nawet wodę i w ten sposób tworzyć jeszcze ciekawsze modele.

Cegiełki TEIFOC zrobione są z wysokiej jakości naturalnych materiałów. Glina jest mieszana i formowana w specjalnych maszynach, następnie suszona i wypalana w wysokiej temperaturze, dokładnie tak jak prawdziwe cegły używane do budowy prawdziwych domów.

Zaprawa murarska jest zrobiona z drobnego piasku i ekstraktu z kukurydzy.

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 6 lat.

ZOBACZ INNE BUDOWLE Z CEGIEŁEK!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...