Produkt dostępny
1 szt.
Model: 2200
Kod producenta: 2200
Wysyłka 24
Koszt wysyłki od: 7.99 PLN
Producent: TEIFOC
 

Stacja benzynowa Teifoc 2200 Cegiełki

llość elementów: 200

Duży zestaw konstrukcyjny zawierający 200 elementów, w skład którego wchodzą:

  • klocki ceramiczne - cegły wykonane z gliny, wyglądają jak prawdziwe
  • cement - wykonany na bazie mączki kukurydzianej, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla dzieci, np. w przypadku połknięcia. 
  • Mini kielnia oraz miseczka do rozrabiania zaprawy.
  • Dodatkowe elementy metalowe
Zestawy Teifoc, to cała seria konstrukcyjnych zestawów, dzięki którym rozwijamy swoją wyobraźnię, cierpliwość, kreatywność. Każdy zestaw zawiera udokumentowane plany ale możemy bazować na własnych planach i pomysłach, nie musząc opierać się tylko na tych oryginalnych. Możemy budowac dowolną ilość konstrukcji.

Po zbudowaniu domu z prawdziwych cegiełek można kontynuować zabawę, gdyż TEIFOC to nie tylko cegły, ale także zwierzęta i całe rodziny.

Do konstrukcji można dodawać gliniane ludziki, a nawet wodę i w ten sposób tworzyć jeszcze ciekawsze modele.

JAK POWSTAJĄ CEGŁY

Cegiełki TEIFOC zrobione są z wysokiej jakości naturalnych materiałów. Glina jest mieszana i formowana w specjalnych maszynach, następnie suszona i wypalana w wysokiej temperaturze, dokładnie tak jak prawdziwe cegły używane do budowy prawdziwych domów.

Zaprawa murarska jest zrobiona z drobnego piasku i ekstraktu z kukurydzy.

WALORY ZABAWEK TEIFOC

TEIFOC proponuje atrakcyjne, proste modele, które są idealne dla początkujących budowniczych, zestawy z figurkami, którymi można się bawić, a także skomplikowane modele z mnóstwem detali i akcesoriami dające dzieciom maximum korzyści przy zabawie.

Z TEIFOC będzie miała zabawę cała rodzina, a zwłaszcza mali architekci i budowniczy w wieku między 6 a 12 lat, którzy dzięki TEIFOC rozwiną swoją wyobraźnię.

Zabawki TEIFOC pozwalają na tworzenie własnych nieoczekiwanych budowli, nie narzucając zdefiniowanych przez producenta konstrukcji.

TEIFOC jest produktem absolutnie bezpiecznym.

Cegiełki TEIFOC mogą być użyte kilkanaście razy. Wystarczy usunąć cement z budowli. W tym celu należy zostawić konstrukcje w wodzie na kilka godzin. Następnie wypłukać cegiełki i pozostawić do wyschnięcia. Budowę można zacząć od nowa używając świeżego cementu, który jest dostępny osobno. Drzwi i okna wykonane są z wysokiej jakości materiałów syntetycznych. TEIFOC współpracuje z zarządem do spraw ochrony środowiska i próbuje przekazać te wartości dzieciom.

Budowle możesz budować według załączonych planów albo wymyślać swoje własne.W ten sposób Twoja inwencja twórcza będzie się systematycznie rozwijać.


Polecamy