Chwilowy brak, poinformuj mnie o dostępności
Model: C131
Kod producenta: C131
Wysyłka
Koszt wysyłki od: 7.99 PLN
Producent: EITECH
EITECH konstrukcje  z elementów metalowych   
Profesjonalny zestaw silnikowy  

Kod produktu:C131
elementy w zestawie: pojemnik na baterie z przełącznikiem krokowym 1,5; 3; 4,5V, silnik z przełożeniem 1:84, przekładnie
3 baterie R14 potrzebne do zasilania silnika (nie załączone w zestawie)

 

EITECH 

EITECH
to zabawa polegająca na budowaniu pojazdów, obiektów i innych ciekawych konstrukcji. Składa się z kółek, silników, bloków metalowych lub plastikowych, pasków, płytek, prętów i wielu innych mechanicznych komponentów.
Ta różnorodność części pozwala na zbudowanie małych, pracujących modeli ze świata rzeczywistego, od prostych mechanizmów do skomplikowanych budowli. Podstawą konstrukcji jest system dziurek i przewierconych otworów w elementach umożliwiających dokładność i wiele możliwości w budowaniu. Solidność części zapewnia wielokrotne ich użycie do budowy rozmaitych modeli. Możliwości zestawów konstrukcyjnych EITECH są ograniczone tylko wyobraźnią i pomysłowością projektantów.
.


EITECH to prawdziwa technika w miniaturze, wystarczy zaangażować swój umysł. Daje on możliwość dla dzieci i ich rodziców na wspólne budowanie, które będzie satysfakcjonujące, edukacyjne a przede wszystkim będzie wspaniałą zabawą. EITECH to system doceniany również przez inżynierów i nauczycieli.

Informacje zebrane przez sklep modelarski boble.pl - polecamy modele zdalnie sterowane!