Wczytuję dane...
Produkt dostępny
3 szt.
Model: BLH4200
Wysyłka 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN
Producent: Blade
 

Helikopter Blade 70 S RTF 4 kanałowy 180mm

Opis:
Ładny  nie duży helikopter dla każdego,  do użytkowania w pomieszczeniach oraz na zewnątrz przy umiarkowanym wietrze.

Przestało Was już bawić latanie dronami i chcecie spróbować bardziej zabawnego latania śmigłowcem? Lub po prostu chcesz spróbować latania śmigłowcami? Model RC mikro śmigłowca Blade 70 S jest specjalnie zaprojektowany dla początkujących. Model ma zintegrowaną stabilizację elektroniczną SAFE, która po tym, jak zwolnicie drążki nadajnika do neutrum, model automatycznie wyrówna do zawisu.

Śmigłowiec RC Blade 70 S jest zasilany jednym ogniwem akumulatora LiPol 3.7V 150mAh (nr kat. BLH4210). W zestawie znajduje się szybka ładowarka USB. Nadajnik, pracujący w paśmie 2.4GHz ma nowy design.

Elektroniczna stabilizacja SAFE

Mikro śmigłowiec RC Blade 70 S jest wyposażony w nowoczesną technologię SAFE, czym jest elektroniczna stabilizacja, która stabilizuje model w locie i pomaga pilotowi w sterowaniu. W czasie lotu ogranicza niebezpiecznie nachylenie i utrzymuje położenie lotu, także wystarczy puścić drążki nadajnika do neutrum, a model sam się wyrówna do zawisu.

Przygotowany do lotu, Ready-To-Fly

Wszystko potrzebne do lotu znajduje się w zestawie. Wystarczy doładować akumulator LiPol za pomocą ładowarki USB, włożyć do nadajnika baterie, które są również w zestawie. Potem już tylko załączyć nadajnik, podłączyć akumulator do modelu baterii do modelu i możecie wystartować z Blade 70 S.

Blade 70 S - idealny do latania w domu lub hali

Małego modelu nie można, ze względu na małą masę, użytkować na zewnątrz przy wietrze, jest aczkolwiek idealny do latania w hali lub innym, wystarczająco dużym pomieszczeniu. Dzięki swojej małej masie nie wyrządzi krzywdy, ale należy przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa w trakcie użytkowania.

Proste latania bez użycia kolektywu

Cykl latania modelu jest sterowana precyzyjnymi serwami liniowymi. Sztywne nastawienie kąta zaklinowania łopat wirnika daje większy ciąg i moc, niż jest to wymagane. Prostsza konstrukcja głowicy wirnika ma mniejszą ilość elementów, co ułatwia utrzymanie i ewentualne naprawy po kraksie.

Sztywna konstrukcja szkieletu

Szkielet jest bardzo lekki i sztywny, skrywa elementy elektroniki oraz napędu. Obsługa jest bardzo prosta, a ewentualne wymiany elementów wymiany elementów są bardzo łatwe. Część ogonowa zbudowana jest z węglowego profilu.

Żywe kolory karoserii

Żółte, bardzo kontrastowe ubarwienie karoserii oraz usterzenia umożliwia łatwe utrzymanie orientacji. Kontrolka LED świeci pod pokrywą, wskazując stan rozładowania akumulatora lub inne stany.

Model  ma własciwości zbliżone do popularnego v911

Wszystko potrzebne do lotu znajduje się w zestawie.

Dla lepszego wykorzystania modelu można polecić zakup zapasowego akumulatora LiPol (nr kat. BLH4210).

Parametry techniczne

Dla początkujących
Masa 34g
Średnica wirnika 172mm
Dłigość całkowita  178mm
Akumulator 150mA

Polecamy