Chwilowy brak, poinformuj mnie o dostępności
Model: EFLH2500EU2
Kod producenta: EFLH2500EU2
Wysyłka
Koszt wysyłki od: 7.99 PLN
Producent: 0
 
MD 500 Art-Tech 2.4 GHz  4 kanały
Akumulator zewnętrzy.
Helikopter  do wewnątrza w szczególności  na zewnątrz ( duży model wirnika 430 mm )  długość 46 cm Jest to wyjątkowy model śmigłowca na modelarskim rynku. Model inspirowany jest prawdziwym śmigłowcem MD 500 znanym głównie jako doskonały śmigłowiec policyjny i lekki helikopter wojskowy. Zdalnie sterowany model helikoptera MD 500 Art-Tech to największy model rc firmy Art-Tech posiadający system stabilizacji lotu co-axial. Osiowy układ przeciwbieżnych wirników gwarantuje stabilny lot. Dzięki takiemu rozwiązaniu helikopter MD 500 Art Tech jest przyjazny w sterowaniu. Model łatwo się pilotuje, a spore gabaryty dają sporo frajdy pilotom i modelarzom. Tak duży helikopter rc, który jednocześnie łatwo się prowadzi to rzadkość w świecie lotniczych modeli rc. Duże rozmiary modelu umożliwiają dodatkowe zastosowania. Model nadaje się do zamontowania kamery.Aparatura zdalnego sterowania w systemie 2,4GHz zapewnia daleki zasięg modelu śmigłowca. Modelem MD 500 możecie wznosić się naprawdę wysoko!
Nowy helikopter w naszej ofercie. Model wzorowany na prawdziwym, bardzo popularnym śmigłowcu Hughes MD 500. Wykorzystywanym zarówno lotnictwie cywilnym jak i wojskowym.

Wykonany w dużej skali, z systemem wirników co-axial, MD-500 jest jednym z najbardziej stabilnych helikopterów na rynku. Czterokanałowe sterowanie zapewnia Wam pełną kontrolę lotu, a aparatura 2,4 GHz niespotykany wcześniej zasięg. Model łatwo się prowadzi, dostarczy więc radości zarówno doświadczonym jak i początkującym pilotom.

Duże rozmiary, solidna konstrukcja oraz stabilność lotu, pozwalają wykorzystać go do lotów zarówno w dom jak i na otwartych przestrzeniach.

Przeszkolona kabina przystosowana jest do zamontowania kamery video. Jest to zatem doskonała propozycja dla miłośników filmowania z powietrza.


Zobacz : Części zamienne


Informacje dodatkowe

 

Długość450 mm
Wysokość250 mm
Średnica wirnika450 mm
Silnik370 szcztokowy
Kontroler ESC4 in 1
BateriaLi-Po 7.4V 1000mAh
Servomechanizmy2x 9g
Waga350 g
Radio4 kan. FM, 2.4 GHz, mode II
Zasilanie radia8 x AA - "paluszki"

Zestaw zawiera kompletny model i aparaturę 2.4GHz. 

Model gotowy do lotu : potrzebne baterie paluszki  do nadajnika ( nie zawarte w zestawie )

Informacje zebrane przez sklep modelarski boble.pl

Polecamy