Wczytuję dane...
Produkt dostępny
5 szt.
Model: 91009989
Kod producenta: 91009989
Wysyłka 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN
Producent: Redox

Ładowarka REDOX Beta SOLO


 

Świetna, niedroga, znana i uznana na świecie ładowarka do wszystkich akumulatorów stosowanych w modelarstwie. REDOX jest inteligentną ładowarką z balanserem,

która zarówno ładuje jak i rozładowuje akumulatory LiIon, LiPo, LiFe, Ni-Cd, Ni-MH, PB. Może ładować jednocześnie do 6 ogniw.


Ładowarka Redox Beta jest uniwersalną, procesorową ładowarką z balanserem. Obsługuje różnego rodzaju akumulatory LiPo, NiMh, NiCd oraz żelowe Pb.

Beta posiada wyprowadzone na zewnątrz złącze balansera, dodatkowe wejście na czujnik temperatury (dostępny w naszej ofercie) oraz duży prąd ładowania.
Obsługa ładowarki jest bardzo prosta co sprawia, że jej użytkowanie jest przyjemne. 


Dzięki swojej wydajności proądowej, akumulator o dużej pojemności naładujemy w około godzinę bezpiecznym dla akumulatora prądem.
Polecana szczególnie dla tych, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo oraz dbałość o swoje pakiety, a także dla ceniących sobie czas.
Wykorzystując ładowarki zawarte w zestawach modeli zdalnie sterowanych, ładowanie odbywa się bardzo niskim prądem ładowania, bo ok. 300mAh, a to przekłada się na bardzo długi czas ładowania.


Charakterystyka:


Wymiary: 113 x 65 x 23 mm 
Napięcie pracy: DC 11.0~18.0 V lub zasilacz AC/DC 230V 5A (nie zawarty w zestawie) 
Moc wyjściowa: 
- Max. Moc ładowania 50W 
- Max. Moc rozładowywania 5W 
Prąd ładowania: 0.1~5.0A  
Prąd rozładowywania: 0.1~1.0A 
Natężenie prądu balansującego: 300 mAh/celę 
Ilość obsługiwanych ogniw NiCD/NiMH: 1~15 ogniw 
Ilość obsługiwanych cel Li-Po/Fe/Ion: 1~6 cel 
Obsługiwane akumulatory Pb: 2~20V 
Waga (bez przewodów): 195 g
Wbudowana pamięć ładowarki: max. 5 pakietów 
Funkcja cyklowania pakietów 
4 przyciski programujące 
Wbudowane gniazdo typu T-Deans

Redox BETA ma bardzo dużo charakterystycznych cech do zaoferowania. Kompaktowe wymiary, dzięki czemu ładowarka zajmuje niewiele miejsca, można jej swobodnie używać poza domem. Jeżeli mamy dostęp do prądu, wystarczy tylko zaopatrzyć się w zasilacz 12V/5A, jeśli nie, mamy możliwość podłączenia ładowarki do akumulatora samochodowego 12V.

Zoptymalizowane oprogramowanie, wbudowany balanser pakietów litowych, funkcja rozładowywania pakietów, obsługa LiPo/LiFe, to funkcje, które powinna posiadać każda profesjonalna ładowarka procesorowa. Program szybkiego ładowania oraz ładowania w trybie przechowania pozwala nam maksymalnie podnieść standard bezpieczeństwa naszych pakietów oraz zaoszczędzić dużo w czasu w nagłych przypadkach. Maksymalne bezpieczeństwo pracy dają nam funkcje automatyczne limity prądowe, programowalne limity pojemności, opcjonalny, aktywny sensor temperatury oraz możliwość stałego monitorowania napięcia wejściowego. Zaś funkcja zapisywania i odczytu własnych ustawień ładowania znacznie ułatwia pracę. Instrukcja w języku polskim pozwoli nam na szybkie zapoznanie się z obsługą ładowarki.


Zawartość zestawu:

Ładowarka Redox Beta 
Adapter wraz z przejściówką do gniazd balancera
Przewód zasilający 12V DC (Jack - Krokodylki)

1 x adapter DEAN - kokodylki
1 x adapter DEAN - wtyk Tamiya
1 x adapter DEAN  - gniazdo serwa typu Futaba (kompatybilne również z wtyczką serwa typu JR), gniazdo EC3
1 x adapter DEAN - wtyk do ładowania klipsów

Instrukcja obsługi 


 Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...