Produkt dostępny
Model: ZESTAW/FLY/WALIZKA
Wysyłka 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.99 PLN
Producent: FlySky
 

Zestaw: Aparatura FlySky FS-i6 + odbiornik A6B oraz walizkaW skład zestawu wchodzi świetna aparatura FlySky FS-i6 oraz odbiornik A6B, a wszystko to zapakowane w walizkę ochronną, tak aby nasza aparatura była bezpieczna w trakcie transportu i ochroni
przed wodą, gdyż walizka jest bryzgoszczelna.

Aparatura FlySky FS-i6 to świetny wybór zarówno dla początkujących jak i doświadczonych modelarzy, którym wystarcza 6 kanałów.

System AFHDS A2 jest poprawionym poprzednim systemem - teraz pracuje dwu-kanałowo oraz dwukierunkowo (odbiornik z podwójnym modułem odbiorczym).

Wykorzystany w tych aparaturach system przeszukuje pasmo 2,4GHz na 160 kanałach. Ciągle wybierając ten najlepszy z możliwych. Umożliwia to jednocześnie prace wielu nadajników bez wzajemnego zakłócania. 
System stosowany w aparaturach 2,4GHz jest systemem bezkwarcowym, z zaawansowaną bardzo szybką transmisją z zakresem próbkowania 1024 bity. Praca taka praktycznie eliminuje zakłócenia od innych nadajników i wszelkie inne zakłócenia interferencyjne oraz pozwala na używanie wielu nadajników w jednym miejscu. Pracuje on w trybie komunikacji dwukierunkowej z analizą korekcji błędów - dzięki temu można uzyskać duże zasięgi pracy

  

Polecamy