Chwilowy brak, poinformuj mnie o dostępności
Model: KDS SV
Kod producenta: KDS SV
Wysyłka 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.99 PLN
 

KDS 450SV BD RTF Innova 3D  

Model z nowej linii produkcyjnej INNOVA  

                                 
Najwyższej jakości bezkonkurencyjny  helikopter akrobacyjny 6 kanałowy
3D 
dostępność części zamiennych,
                                              
SILNIK BEZSZCZOTKOWY 


INNOVA KDS 450BD

KDS 450BD to przedstawiciel najnowszej linii produkcyjnej firmy KDS . Cały model wykonany został z węgla i aluminium , jest to wersja najbardziej ceniona przez modelarzy . Helikopter elektryczny klasy 450 , sprzedawany w boble.pl to gotowy do lotu po wyjęciu z pudełka.

Dużych rozmiarów i o wielkich możliwościach lotnych , model szybki 6 kanałowy. ( nadajnik 7 kanałowy )
Możliwość lotu z prędkością dochodzącą do 80 km/h !
MODEL WYKONUJE PEŁNĄ AKROBACJE 3D
Film przedstawia większego brata modelu 450  ZOBACZ FILMPo otwarciu kolorowego pudełka i zdjęciu styropianowej wytłoczki,zabezpieczającej model podczas transportu , naszym oczom ukazuje się kształtna ,błyszcząca carbonem i aluminium sylwetka nowego helikoptera . Wspaniała , węglowa rama modelu , z licznymi ażurowaniami powzmacniana została w newralgicznych miejscach specjalnymi usztywnieniami . Metalowa belka ogonowa oksydowana na czarno , której uroku dodaje białe logo producenta . Koniec belki zdobi aluminiowy napęd wirnika pomocniczego , oraz węglowe stateczniki . Nad węglową ramą KDS 450BD błyszczy aluminiowy wirnik główny z węglowymi łopatami , wykonanie przypomina znanego już Quieta , wspaniała jakość metalu, bardzo dobre wykonanie z dbałością o szczegóły .

Mechanika wykonana wyłącznie z wysokiej jakości aluminium , obrabianego skrawaniem. Super szybkie cyfrowe serwo ogonowe KDS N 590 (0,07 sekundy czas reakcji). W komplecie komputerowy nadajnik 2,4 Ghz z wyświetlaczem; pamięć 7 modeli, miksy programy heli , samolotowe i szybowcowe , ładowarka z balanserem, pakiet LiPO 2200mAh 3S 20C . Wszystko to spakowane w walizkę , jedyną na polskim rynku, mieszczącą helikopter w naturalnej pozycji stojącej na płozach, aparaturę i wszystko potrzebne do lotu.


Napęd modelu to bezszczotkowy silnik KDS 3500KV , ESC 40A zasilane pakietem LiPO 2200mAh 11,1V 20C , pewny i sprawdzony napęd w śmigłowcach KDS 450SV. Do napędu tarczy wirnika użyto 9 gramowych serw cyfrowych KDS . W modelu KDS 450BD wykorzystano dwu systemowy żyroskop KDS 820 współpracujący z serwem KDS N-590 , system AVS twardo trzyma ogon modelu , a AVCS usuwa czynniki zewnętrzne takie jak wiatr . Żyroskop ten jest najnowszym produktem KDS i szczególnie polecany podczas akrobacji 3D .

Model wyposażono w najnowszy 7 kanałowy nadajnik KDS 2,4GHz z wyświetlaczem .
 

KDS 450 C , to model gotowy do lotu. W zestawie znajduje się dobrej klasy, pełne wyposażenie ,niezbędne do uruchomienia zestawu i latania. Śmigłowce typu RTF (Ready to fly) "gotowy do lotu " osiągają obecnie szczyty popularności na całym świecie , w dobie "zabiegania" i braku wolnego czasu na żmudne składanie i trymowanie stanowią rewelacyjną propozycję zarówno dla początkujących jak i doświadczonych adeptów modelarstwa na co dzień zajętych sprawami zawodowymi.
W tym zestawie praca przed lotem ogranicza się co najwyżej do sprawdzenia kątów i ...naładowania akumulatorów ! 

 

Kds 450 C wykonany jest super lekkich i wytrzymałych włókien szklanych. Rama dwupokładowa przystosowana do montażu obudów kopii . Model ten zadowoli nawet najbardziej wybrednych modelarzy. Całkowicie aluminiowe głowica i napęd wirnika ogonowego , łożyskowane i pozbawione jakichkolwiek luzów. Zastosowane cyfrowe serwo ogonowe , połączone z żyroskopem , jest idealnym odpowiednikiem Futabowskiej pary 401 i serwa 9254 i różni się od nich tylko ceną.

 

Niezaprzeczalną zaletą tego zestawu jest fakt iż podobnej klasy model (np klasy T-Rex 450 / Thunder Tiger 325)w tej wersji wykonania ( alu, węgiel ) i z podobnej klasy nadajnikiem ( np klasy Hitec Optic ) i ładowarką musi kosztować minimum 3000 zł. Co jednak najważniejsze - jakość wykonania podzespołów ( co objawia się np zupełnym brakiem luzów na głowicy, cichym napędem wirnika tylnego ) i całego modelu nie tylko nie odbiega od droższej konkurencji ale nawet ją przewyższa !

 

 

Dane techniczne:
Długość: 640mm

Wysokość: 240mm
Średnica wirnika głównego: 710mm
Średnica wirnika ogonowego: 150mm
Zębatka silnika: 13T
Zębatka główna: 150T
Zębatka autorotacyjna: 106T
Zębatka ogonowa napędowa: 25T
Stopień przełożenia: 1:11.54:4.24
Waga bez zasilania: 440g
Waga z zasilaniem: 760g
Nadajnik: 7 kanałów
Odbiornik: 8 kanałów
Serwa: 3 sztuki po 9g, 1 sztuka serwo N590

Żyroskop head lock & dual rate KDS820
Akumulator: 11,1V 2200mAh 20C
Silnik bezszczotkowy: 3500KV
Regulator: 40A
Łopaty: węglowe malowane
 

Zestaw zawiera 

Kompletny gotowy model
Aparatura 7 kanałowa 2,4GHz
Akumulator 11,1V 20C
Ładowarka
Instrukcja PL 

 ZAPEWNIAMY SERWIS ORAZ WSZYSTKIE CZĘŚCI ZAMIENNE OD RĘKI

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...