Chwilowy brak, poinformuj mnie o dostępności
Model: KDS
Kod producenta: KDS
Wysyłka
Koszt wysyłki od: 7.99 PLN
Producent: Inny
 

Aparatura KDS K-7XII 2,4 GHz
7 kanałowa
 

Profesjonalna 7-kanałowa aparatura  lotniczo-helikopterowa aparatura 2.4GHz

Nadajnik + odbiornik

To bardzo wysokiej jakości rozbudowany  7-kanałowy cyfrowy nadajnik pracujący w modulacji 2,4 GHz  Idealne zarówno dla modelarzy samolotowych, szybowcowych jak i śmigłowcowych.
Firma KDS przyzwyczaiła nas już do bardzo dobrej jakości i stosunkowo niskiej ceny swoich wyrobów , tak również jest i tym razem. Aparatura KDS K-7XII powinna zadowolić zarówno profesjonalnych , doświadczonych modelarzy i ludzi zaczynających przygodę z tą pasją .Przejrzyste i proste menu wyświetlające się na ekranie ,pozwala na łatwe programowanie potrzebnych funkcji .

OPIS PRODUKTU

Aparatura przystosowana jest do obsługi śmigłowców , samolotów i szybowców. Program w trybie śmigłowcowym pozwala na sterowanie modelami z jednym,dwoma i trzema serwami na tarczy , a w trybie samolotowym , oprócz ustawień standardowych, usterzenie motylkowe i delta .W aparaturze znajdziemy wiele bardzo przydatnych funkcji ,takich jak :ustawianie neutrum serw ,

rewersy serw , regulacja punktu końcowego , podwójny zakres wychyleń , wychylenie wykładnicze ,regulacja czułości żyroskopu, regulacja otwarcia przepustnicy , regulacja krzywej gazu , regulacja krzywej skoku , blokowanie przepustnicy , sterowanie klapami , blokadę włączenia przy otwartej przepustnicy , blokadę włączenia w trybie IDLE ,oraz inne .

Nadajnik zasilany jest z koszyczka na osiem baterii typu AA (R6) , ulokowanego w specjalnym kanale , dla łatwiejszego dostępu , gniazdo koszyczka ulokowano w dolnej części tego kanału ,w bocznej części obudowy zrobiono gniazdo ładowania baterii nadajnika . K-7XII posiada również gniazdo trenera współpracujące z symulatorami.

Specjalne funkcje dla modelarzy samolotowych/szybowcowych:

Odbiornik aparatury K-8X posiada 8 kanałów , waży 8 gram i może być zasilany napięciem od 4,8V do 6V
Prostota , funkcjonalność i niezawodność w działaniu , w połączeniu z profesjonalnym menu aparatury ,niską ceną i dobrą renomą firmy pozwala sądzić , że sprzęt ten będzie szeroko wykorzystywany przez modelarzy.

Zawartość zestawu:

  • Nadajnik 7 kanałowy w wersji Mode 2 (drążek gazu po lewej stronie)
  • Odbiornik 8 kanałowy
  • Koszyk z przełącznikiem ON-Off na 4 baterie typu R6 (AA)
  • Instrukcja PL

Wymagane do uruchomienia:

  • 8 x baterii typu R6 1,5V (AA)
Mozliwość zastosowania pakietu Li-po do nadajnika.

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...