Produkt dostępny
3 szt.
Model: DJI0308-03
Kod producenta: DJI0308-03
Wysyłka
Koszt wysyłki od: 7.99 PLN
Producent: 0

Phantom motor (CW) 2312

NOWY TYP NEW

DJI0308-03

Silnik Phantom 2 v2 Nowy Typ Nowe silniki z serii Phantom 2
Silnik 2312 nowego typu posiada ulepszoną konstrukcję uzwojenia, która nie tylko sprawia, że ??jest czysty i schludny, ale także oferuje większe rozpraszanie ciepła. 
Wyposażony w łożysko odporne na uderzenia, a system jest bardziej wytrzymały niż kiedykolwiek wcześniej. Konstrukcja elektromagnetyczna, dostosowana do DJI Phantom v2,
skutecznie poprawa moc wyjściową, a użyte w nowych śmigłach 9450 z nowym ESC ( elektroniczny regulator prędkości ) sprawia, że cały system napędowy może dostarczyć 200g / oś więcej
siły ciągu wyjściowego przy użyciu baterii 3S LiPo .
Dodatkowo nowy układ napędowy pozwala załadować więcej sprzętu na Phantoma bez poświęcania czasu lotu.

Nowe funkcje:
1. Dwuwarstwowa technologia przewodu zwiększa stopień osadzania i poprawia rozpraszanie ciepła. Również pojedyncza konstrukcja zwiększa wydajność silnika 
i jego zdolność do wytrzymywania większego prądu oraz zapewnienia spójności w działaniu silnika.
2. Nowe łożyska zwiększają wytrzymałość i zdolność do wytrzymywania większych wpływów, są stosowane w celu uniknięcia uszkodzenia w razie wypadku, znacznie zmniejszając koszty utrzymania.
3. Nowe malowanie proszkowe izolacje, stosowane w celu poprawy zdolności napięcia, zapewniając stabilność i żywotność silnika .
4. Elektromagnetyczna i lekka konstrukcja, przystosowana do DJI Phantom 2 v2, zwiększa maksymalną moc wyjściową o prawie 25 %, bez dodawania dodatkowego ciężaru.
5. Nowe śmigła 4,5 cala, które w przypadku korzystania z silnika 2312 może zapewnić dodatkowe 200g / oś wyjściowego ciągu, dając moc i elastyczność . 
Ponadto, czas lotu Phantoma nie jest ograniczona ze względu na zwiększone osiągi aerodynamiczne i wydajność silnika.

Dane techniczne:
Zalecana masa: 300g / oś
Maksymalne napięcie: 800g / oś
Temperatura pracy: -5 do 40 stopni
KV: 960 rpm / V
Waga: 55g
Wymiary: 24 x 11 cm


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...