Chwilowy brak, poinformuj mnie o dostępności
Model: DJI0116
Kod producenta: DJI0116
Wysyłka 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.99 PLN
Producent: DJI
 

Telemetria WKM iOSD Mark II on Screen Display

Zestaw do przesyłania danych telemetrycznych na ekran monitora
współpracuje z dodatkowym  zestawem  FPV do transmisji  video DJI 5.8GHz Video Downlink oraz z systemem NAZA


Moduł iOSD MARK II formie, doskonałe rozwiązanie do rozbudowy swojej platformy FPV i nie tylko. Wysoka jakości i bardzo dobre podzespoły to cechy produktów tej cenionej marki. Urządzenie zbiera dokładne dane lotu w czasie rzeczywistym i przesyła na ziemię za pomocą video link'a, w najbardziej przejżystej formie cyfrowej i graficznej. iOSD Mini wykorzystać z kontrolerami WooKong-M, NAZA-M (wraz z PMU V2), NAZA-M V2. Jako urządzenie DJI IOSD ma programowalny firmware,aktualizacja i programator może wykonać przy użyciu odpowiedniego oprogramowania poprzez podłączenie urządzenia do komputera za pomocą kabla USB.

Urządzenie elektroniczne, które umożliwia wprowadzenie danych telemetrycznych z centrali autopilot WooKong-M w sygnale wideo ("On Screen Display"), który jest następnie przesyłane bezprzewodowo do ziemi. Jednostka IOSD umożliwia zdalne przełączanie sygnałów z dwóch źródeł wideo - takich jak aparaty do FPV lotu kontrolnego multikoptéry i podwieszonym kamera do fotografii lotniczej. Podczas korzystania DJI wideo transmisji zestawu AVL58 zapewnia także możliwość zdalnego przełączania kanałów transmisji (np. stosować w przypadku rezygnacji z jednego z kanałów). IOSD posiada wbudowany stabilizator zasilanie BEC 12 V / 1 zasilacz do źródeł wideo (kamery) lub innych części elektronicznych. IOSD Mk.II jest bezpośrednio kompatybilny z ustabilizowanym zawieszenia kamery DJI Zenmuse Z15.

IOSD Mk.II w optymalnym wykorzystaniu roli "wymiany", które pobiera dane z systemu sterowania czujnikami WooKong-M i jest włożona do sygnału wideo (PAL lub NTSC) pochodzących bezpośrednio z aparatu, lub stabilizowany przez jednostkę sterującą kamery zawiasu DJI Zenmuse Z15. Oprócz dodawania telemetryczne do przekazywania obrazu IOSD Mk II również przechowuje te dane w swojej pamięci, skąd lot mogą być przesłane do komputera i przeglądać za pomocą programu operacyjnego - urządzenia, które służy jako "czarnej skrzynki". (Uwaga:. Właściciele starszych wersji OSD w wersji 1.0 mogą korzystać z tej funkcji, aby uzyskać firmware oprogramowanie narzędzie do aktualizacji oprogramowania) Za pomocą przełącznika na nadajniku RC System kontroli multikoptéru można przełączać sygnał z dwóch źródeł wideo w przypadku transmisji wideo za pomocą DJI AVL58 określa również kanałów transmisji zestawy.


IOSD Mk II może zawierać następujące informacje:

 • Napięcie zasilania akumulatora trakcyjnego
 • Numer kanału videovysílače (tylko AVL58)
 • Odległość od multikoptéry Takeoff (Point Home) w metrach
 • Multikoptéry wysokość powodu startem (Point Home) w metrach
 • Tryb samolotowy autopilot (GPS ATTI ATTI., Manual)
 • Fail-safe mode autopilot
 • Rolka oś Plandeka (liczbowo w stopniach)
 • Plandeka w osi walca (liczbowo w stopniach)
 • Model poziomy prędkość wm / s
 • Liczba satelitów GPS złapany
 • Numer używany przez wejście wideo
 • Pride Orientation (graficzny kompas) - idealny do FPV latania, jeśli wskaźnik jest na środku kompasu, Pride idzie dokładnie startem (jeśli "zakufrujete", obracając model tak, że wskaźnik w środku, a potem po prostu pływające "prosto do nosa "w domu)
 • Prędkości lotu w kierunku pionowym w m / s
 • Graficzny wskaźnik nachylenia / tilt - "sztuczny horyzont"
 • Wskaźnik położenia obrotu kamery zawias (z Zenmuse Z15)

Jako urządzenie DJI zwykle IOSD Mk.II ma Programowalny firmware, aktualizacja i programator może wykonać przy użyciu odpowiedniego oprogramowania poprzez podłączenie urządzenia do komputera za pomocą kabla USB. Utility pozwala na zmianę położenia informacji wyświetlanych w obrazie, ustaw ostrzeżenia za przekroczenie maksymalnej odległości od startu, zakres wysokości lotu (minimum i maksimum) i jakość sygnału, sygnału GPS. Przy jego pomocy można również wyświetlać pliki z telemetrii danych przechowywanych w IOSD jednostkowej pamięci.

IOSD Mk.II Urządzenie może być zasilane bezpośrednio z napędu baterii multikoptéry (3-6S LiPo) lub na specjalne LiPo 3S baterii. IOSD posiada wbudowany stabilizator zasilanie BEC 12 V / 1 zasilacz do źródeł wideo (kamery) lub innych części elektronicznych.

IOSD Mk.II Zestaw zawiera: jednostkę IOSD Mk.II, kabli do WooKong-M, Zenmuse Z15 i odbiornik RC, instrukcja Czech.

Uwaga: Starsza wersja OSD w wersji 1.0 nie wyświetlać dane lotu - tutaj można łatwo dostać się aktualizacja firmware narzędzie oprogramowanie IOSD Mk.II. poziom

Format wideo (wejście) PAL / NTSC
Format wideo (wyjście) PAL / NTSC
Moc 3-6S LiPo
Pobór prądu (praca) 60 mA przy 25,2 V/103 mA przy 12,6 V
Wymiary 52x41x11 mm
Waga 56 g
Zakres temperatur pracy -20 ° C. .. +60 ° C

Mark II  zawiera dodatkowe wyścia w stosunku do w mini OSD

Dedykowany zestaw do multicopterów 

DJI Phantom 
DJI Phantom2
DJI F450
DJI F550
DJI S800
oraz wielu innych firm  wykorzystujących system NAZA

 


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...