Produkt dostępny
1 szt.
Model: FY-WG LITE
Wysyłka
Koszt wysyłki od: 7.99 PLN
Producent: 0
 Gimbal WG Lite to zminiaturyzowana wersja większego modelu WG. Oferuje wyjątkową technologię stabilizacji. Jest także bardzo lekki i bogaty w funkcje stabilizacji. 


FY WG został zaprojektowany z myślą o jak największej ilości zastosowań. W zestawie z gimbalem znajduje się adapter GoPro T-Clamp. Użytkownicy mogą dołączać gimbal do wszelkich akcesoriów wspomagających mocowanie GoPro three-prong mount. 


Gimbal posiada także dwa gwinty 1/4"-20, pozwalające zamontować go w różnych orientacjach na różne akcesoria. (kaski, rowery, kije selfie i inne).


Gimbal kompatybilny jest z kamerami GoPro HERO 4 / 3+ / 3, Yi Cam, AEE i innymi kamerami podobnych rozmiarów.


Pojedynczy przycisk sterowania wprowadzony w celu usprawnienia kontroli nad gimbalem. Nowa konstrukcja przycisku zużywają mniej niż 10 mikro-amp. mocy w trybie czuwania, dzięki czemu model FY-WG jest jednym z najbardziej efektywnych energetycznie gimbali historii.


W zestawie dołączone zostały niezbędne akcesoria aby zamontować nasz gimbal na powierzchnie płaskie czy pochyłe. Zamontuj go gdzie tylko zechcesz! 
Model FY-WG jest rozwijany poprzez starania najlepszych inżynierów i stale poprawiającego procesu produkcyjnego. Zmniejszenie wielkości gimbala jest osiągnięte bez utraty jakichkolwiek funkcji.


Przystosowany do noszenia lub dołożenia wybór nalezy do ciebie. FY-WG przeznaczony jest do noszenia , ale może również być stosowany jako uzupełnienie wielu dodatków.

Kompatybilny z dedykowanym pilotem który pozwala na dostosowanie kątów filmowania i wiele innych ustawień.
W zestawie

Specyfikacja

Gimbal WG 

4 akumulatory 650 mAh (2 komplety) 

Ładowarka 

Kabel USB 

Walizka 

Mocowania do kamery

Zakres przechylania 320 st. 

Zakres obrotu poziom 320 st. 

Zakres obrotu pion 100 st. 

Dokładność statyczna 0,01 do 0,05 st. 

Dokładność ruchoma 0,1 do 0,5 st. 

Czas pracy 3 do 4 godzin 

Napięcie robocze 6 do 9 VDC 

Ochrona przed przeciążeniem 

Waga 188 g (bez baterii i aparacie) 

Zgodność kamery: 

Maksymalna wysokość: 1,72 "/ 43,6 mm 

Maksymalna grubość: 1,25" / 31,7 mm 

Waga: 150 g

Polecamy