Chwilowy brak, poinformuj mnie o dostępności
Model: RCHYPER2,4/8SC
Wysyłka
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Producent: HoBao
 

HoBao Hyper 8 SC 4WD 2,4GHz  


Zawodniczy model niezwykle wytrzymały

skala1/8

To jedno z najtrwalszych aut RC dostępnych na rynku


Oficjalny sprzedawca i dystrybutor samochodów HOBAO boble.pl
Hobao HoBao Hyper 8 SC  to nowoczesny model wyposażony  nowoczesny wydajny silnik  bezszczotkowy. Charakteryzuje się użytkowaniem bezobsługowym które sprowadza się jedynie do ładowania pakietów akumulatorów . Bezkonkurencyjne osiągi wszystko to sprawia że konkurencja zostanie w tyle! Model jest lepiej wyposażony, posiada nowe radio oraz karoserię dzięki czemu jest jeszcze bardziej atrakcyjny!
 

APARATURA 2,4 GHz
Sterowanie modelem odbywa się za pomocą radia 2,4GHz. Nie musicie się już więcej martwić o zmianę kryształu i jakiekolwiek zakłócenia. 

POPRAWIONA TRAKCJA

4 potężne amortyzatory pozwalają pokonywać modelowi najtrudniejszy teren. Nowe obudowy ogromne  amortyzatorów pozwalają im pracować niezwykle płynnie.
Nylonowa karoseria jest bardzo lekka a jednocześnie wytrzymała.


ŚWIETNY WYGLĄD

Wyposażony jest w nową karoserię  dostępną w dwóch wstępnie pomalowanych wersjach ( pomarańczowy lub niebieski) . Karoseria GT-jest bogato dekorowana a także ukształtowana tak by zapewnić łatwy i solidny montaż. Naklejki sportów akcji pozwolą wyróżnić Twój model na zawodach . Zawsze możesz dostosować swój samochód kupując jedną z czystych lub wstępnie pomalowanych karoserii z poliwęglanu znajdujących się w ofercie HOBAO . Dla zapewnienia atrakcyjnego wyglądu model  jest też wyposażony jest w komplet zawodniczych kółw skali 1/8 ŁATWA KONSERWACJA

 To model przyjazny dla użytkownika dzięki łatwemu dostępowi do głównych podzespołów bez konieczności całkowitego demontażu. Również dostęp do dyferencjału jest łatwiejszy, bez konieczności zdejmowania podwozia. Nieważne do jakiej części modelu chcesz się dostać, zrobisz to w rekordowym czasie!


Napęd

Masywny  wydajny silnik  jest zaprojektowany w jednym ważnym celu - dostarczenia ogromnej ilości mocy!  

 

Wsparcie sklepu boble dostepność części zamiennych

Pojedz w teren, na którym inneBuggy nie maja odwagi sie pokazać!

Specjalnie dobrany bieżnik do każdego rodzaju terenu (mokrego i suchego) błota lub asfaltu. Staly naped na 4 kola sprawia, ze model ten jest w stanie pokonac kazda napotkana na swojej drodze przeszkode. Cztery amortyzatory  zamortyzują największe skoki i pozwolą utrzymać prawidłowy tor jazdy na torze.
Sterowanie 
Szybkie serwo Savox pozwala precyzyjnie sterować modelem .

Z taka mocą i wytrzymałością  HoBao Hyper 8 SC  posiada ogromne możliwosci jeśli chodzi o wykonywanie skoków oraz osiągi na wyścigach. 

 

Charakterystyka: 

Serwo skrętu Savox SC-0254MG 7,2 kg 
Aparatura 2,4 GHz 
Silnik Bezszczotkowy
Lakierowana karoseria 
Podwójne hamulce tarczowe 
Regulowane stabilizatory 
Aluminiowe amortyzatory olejowe 17 mm
Koła i opony wyścigowe
 

Specyfikacja

Długość: 533 mm
Szerokość: 279mm
Wysokość: 180 mm
Rozstaw osi: 324 mm


Potrzebne do uruchomienia -(nie zawarte w zestawie)

Akumulator do modelu
Baterie do nadajnika

Informacje zebrane przez sklep modele-centrum oraz sklep modelarski boble - zobacz nasze pozostałe modele zdalnie sterowane!  

Polecamy