Chwilowy brak, poinformuj mnie o dostępności
Model: AFAEM-001
Kod producenta: AFAEM-001
Wysyłka
Koszt wysyłki od: 7.99 PLN
Producent: Gopro
 

3-ramienny statyw do kamery GoPro

( 3-way grip I arm I tripod )

Fantastyczna jakość


Kamera widoczna na zdjęciu nie wchodzi w skład zestawu

Statyw GoPro 3 w 1 do montażu kamery GoPro HERO ,przeznaczony do pracy jako uchwyt aparatu, wysięgnik lub mini statyw . 
Konstrukcja , która mierzy 7,5 " po złożeniu i może być rozszerzona do 20 " , 
kiedy w pełni rozłożony . Wysięgnik jest składany , aby samemu kontrolować długość , lub może być usunięty w całości , jeśli chcesz tylko korzystać z części uchwytu .
Mini statyw schowany wygodnie wewnątrz uchwytu, który łączy się z bazą , a nawet bezpośrednio do obudowy Twojego GoPro. System jest wodoodporny , więc można bezpiecznie zabrać go na surfing, nurkowanie , czy jakiekolwiek inne sporty wodne. 
Dodatkowo , jeżeli wypełni komorę statywu z wodą , można nawet stworzyć neutralną wyporność do nurkowania. Ze statywem GoPro liczne możliwości fotografowania są możliwe. Użyj uchwytu lub uchwytu z rozszerzeniem , jako podręczny shooter do różnychdziałań w ruchu .
Użyj rozszerzenia jako kij Selfie , stwórz portrety l
ub rozszerz aparat , dzięki czemu można uzyskać niesamowite ujęcia z góry , lub do fotografowania z trudno dostępnych miejsc.
Statyw GoPro zapewnia niesamowitą stabilizację, dzięki której aparat jest nieruchomy ,


FUNKCJE:Składane ramię tak zaprojektowane, aby pomóc Ci uchwycić najpiękniejsze ujęcia, bez montażu Ramię długie pomagające uchwycić wszystko z odpowiedniej odległości i wysokości Uchwyt może być odłączany od ramienia i używane jako uchwyt aparatu Mini statyw może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z uchwytem Mini statyw uchwyt , kiedy nie jest w użyciu, można go schować Wodoodporna konstrukcja do pracy w wodzie

Polecamy