Chwilowy brak, poinformuj mnie o dostępności
Model: DJI0082
Kod producenta: DJI0082
Wysyłka
Koszt wysyłki od: 7.99 PLN
Producent: DJI
 

 Hexacopters  DJI Profi combo S800 Evo + A2 + iOSD II


NOWA GENERACJA INNOWACYJNA PROFESJONALNA PLATFORMA HEX-ROTOR firmy DJI

NR1 NA ŚWIECIE

W zestawie zawarty Quadrocopter + elektronika  

model do złożenia

S800 EVO to nowa generacja platformy hex-rotor przeznaczony do profesjonalnej fotografii lotniczej. Wśród innych cech konstrukcyjnych, posiada wzmocnione i sztywną rama, silny i stabilny system zasilania, a także wydajne i bogate rezerwy mocy, wszystkie te cechy sprawiają, że S800 EVO idealnym wyborem dla komercyjnych i przemysłowych zastosowań AP.

  • Wysoce zintegrowana konstrukcja, proste i łatwe do zainstalowania.
  • Podwozie chowane, składane śmigła i składany uchwyt GPS, umożliwia dobrą przenoszenia i doskonały interfejs użytkownika, czyniąc go bardziej lepszy od innych platform.
  • Wysuwane podwozie i wydajny zestaw tłumik drgań pozwala na uzyskanie pełnego zakresu perspektywy lotu ptaka i strzelać wysokiej jakości materiałów wideo.
  • Idealnie dopasowane do systemu sterowania WooKong-M, jest to łatwe do uzyskania stabilnego unosić i ma doskonałe parametry lotu, i może być szeroko stosowane w różnych dziedzinach bezzałogowych statków powietrznych (UAV).
Silniki i zapas mocy
S800 EVO ma nowy system zasilania z dużą rezerwą mocy. Każde ramię ramka ma pojemność mocy do 500W, więc zdolność startu systemu kontroli lotów została znacznie zwiększona, co pozwala cieszyć się doświadczeniem w stosowaniu wysoką wydajność S800 EVO.
Nowo zaprojektowane silnik posiada wbudowany wentylator odśrodkowy z optymalizowanych kanałów odprowadzania ciepła; elektronicznego regulatora prędkości (ESC) ma nowy wydajny algorytmu sterowania i wyposażona jest radiator, a zintegrowana konstrukcja wysokiej jasności diod LED nie tylko sprawia Cały sprzęt w centrum uwagi, ale także daje dodatkową widoczność samolotu.

Podwozie
S800 EVO ma standardową konfigurację tym chowanym podwoziem, składanymi śmigieł i składanym uchwytem GPS. Jego doskonała przenośność i niezwykłe doświadczenie użytkownika sprawia, że ??bardziej lepszy od innych platform multi-wirnika, podwozie chowane nigdy nie będzie blokować widok obiektywu kamery, a przy użyciu Zenmuse Gimbal, sprawne fotografowanie we wszystkich kierunkach jest możliwe.

 

Gimbal Zenmuse Z15-GH3  - ( dodatkowe wyposażenie  nie wchodzi w skład zestawu )

DJI Zenmuse Z15-GH3 Gimbal, oparte na technologii z serii platformie, Zenmuse Z15, to kolejny przełom w systemach Gimbal z 5-krotnym wzrostem w precyzyjne sterowanie. Dokładność kąta sterowania mieści się w zakresie ± 0,01 °, tak, zdjęcie lub film wyjście może osiągnąć najwyższą jakość. W połączeniu z nowym S800 EVO, nawet gdy statek powietrzny znajduje się szybko prędkości lotu, to nadal może stabilizację i sterowanie aparatu do urządzenia dokładnie najwyższy poziom stabilności. Jest to zdecydowanie najlepszy wybór dla profesjonalnego filmowania, fotografii lotniczej dla celów komercyjnych.

HIGH PERFORMANCE drgań KIT

S800 EVO wyposażony jest w wysokiej klasy zestaw Tłumik drgań, a jego doskonałą wydajność pochłaniania drgań może skutecznie rozwiązać problem drgań ramy głównej oraz zapewnienie bardziej stabilnego środowiska operacyjnego dla urządzeń Gimbal i IMU z systemem kontroli lotu. 

Zobacz film i możliwości multicoptera + opcjonalnego gimbala 3 osiowego

 

Zestaw zawiera:
Wycięte elementy z laminatu
Ramiona z tworzywa
6 silniki bezszczotkowych 
6 szt. ESC 
śmigła 
Śruby montażowe

Uwaga - widoczne na zdjęciach Gimbal 3 osiowy oraz kamera nie wchodzą w skład zestawu

Potrzebne do uruchomienia

Aparatura 6 kanałowa z funkcjami helikopterów
Akumulator min 14,8 V  minimum 5000 mA 
Opcjonalnie :  Dodatkowa aparatura dla drugiego operatora do sprawnego operowania gimbalem 3D w czasie rzeczywistym 

Dodatkowo 
Do filmowania profesjonalnego zalecany Gimbal 3 Osiowy  :  
http://boble.pl/p/540/15201/z15-gimbal-for-sony-nex-7-gimbal-3-osiowy-3d-do-profesjonalnych-zastosowan-kemery-i-transmitery-multicoptery.html

Dodatkowo podgląd nażywo zapewni :
http://boble.pl/p/540/15127/fpv-zestaw-dji-5-8ghz-video-downlink-nadajnik-i-odbiornik-video-dji-kemery-i-transmitery-multicoptery.html 

Dodatkowo telemetrie zapewni : 
 

Jeżeli  chcesz uniknąć problemów i nie szukasz kompromisów , oraz chcesz osiągnąć najlepsze efekty  to ten system polecamy.


Polecamy