Chwilowy brak, poinformuj mnie o dostępności
Model: DJIRON10
Wysyłka
Koszt wysyłki od: 7.99 PLN
Producent: 0
 

DJI Ronin trzyosiowy stabilizator kamery

DJIRON10

Najwyższej jakości trzyosiowy stabilizator do lustrzanek działający w trzech trybach pracy. Jakość wykonania i działania jest na najwyższym poziomie. 

Wbudowany ultraszybki, trzyosiowy stabilizator bazujący na technologii Zenmuse, doskonale współpracuje z silnikami dysponującymi ogromnym momentem obrotowym zdolnym współpracować z najcięższymi kamerami jak Canon 5D Mark III czy Red Epic. Zaawansowany algorytm i dokładne czujniki zapewniają stałą stabilizację w trzech osiach z tolerancją do +/- 0,2 stopni.

Wyposażony w technologię ATS - Auto Tune Stability dostraja urządzenie automatycznie do każdego aparatu. Regulacja nie wymaga zaawansowanych narzędzi, wystarczy trochę wprawy aby gimbal był gotowy do pracy z każdą kamerą.

DJI Ronin przystosowany jest do obsługi wielu kamer czy aparatów. Może być idealnym stabilizatorem dla małych modeli aż po te ciężki i profesjonalne.


Zenmuse

Firma DJI jako pierwsza wydała na rynek urządzenia wyposażone w tak zaawansowaną technologię do zastosowania na rynku komercyjnym do profesjonalnego filmowania i fotografii.

Technologia Zenmuse od początku była punktem wyjścia dla systemu Ronin.  System IMU doskonale doskonale współpracuje z trzema z bezszczotkowymi silnikami z napędem bezpośrednim.

Smoothtrack

Technologia, która pozwala wykonywać bardzo płynne ruchy kamerą, niemożliwe do wykonania ręcznie bez użycie stabilizatora.

Dzięki temu kadrowanie i ujęcia szerokokątne są znacznie prostsze do wykonania.

Trzy tryby pracy

PIONOWYKamera znajduje się bezpośrednio na wysokości oczu operatora.

Ta opcja nie wymaga instalowania dodatkowych monitorów do przekazu wideo.PODWIESZONY

Kamera znajduje się poniżej wzroku operatora, dzięki temu możemy zrobić niskie i dynamiczne ujęcia.TECZKA


Idealna opcja do ujęć w biegu oraz w wąskich i ciasnych miejscach.


Aparatura dla drugiego operatora umożliwia kontrolowanie położenia niezależnie od IMU we wszystkich trzech osiach.

Praca dwóch operatorów pozwala uzyskać jeszcze lepsze ujęcia i kadry. 


Urządzenie może swobodnie pracować w trudnych warunkach , dzięki wysokiej jakości wykonania oraz odporności na czynniki zewnętrzne.


Najwyższej klasy silniki bezszczotkowe pracujące w technologii FOC, zapewniają bardzo dużą precyzję, minimalne wibracje, możliwość cyfrowego pozycjonowania. 

Wbudowany 32bitowy procesor zapewnia bardzo szybkie i bezbłędne wykonywanie poleceń sterownika.


Wbudowany odbiornik pracuje w zaawansowanej technologii kodowania, dzięki temu inne urządzenia na planie nie są w stanie go zakłócić.

Dodatkowo zainstalowany Power Box z wyjściem USB i wyjściem 12V do zasilania dodatkowych urządzeń, np. system przekazu video HD na odległość LightBridge.

Szybka kontrola i zmiana ustawień z poziomu smartfona wyposażonego w system IOS.

Asystent na komputer zapewnia możliwość ciągłej aktualizacji urządzenia do najnowszej wersji oprogramowania.

Dedykowana walizka DJI w 100% zabezpiecza sprzęt i ułatwia transport.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...