Produkt dostępny
1 szt.
Model: 007259
Wysyłka 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.99 PLN
Producent: 0
 

Ręczny Gimbal FY-G4S 3 Osiowy do kamery GoPRO

UWAGA  GIMBAL BYŁ UŻYWANY W SKLEPIE JAKO  PREZENTACYJNY

Produkt posiada widoczne śladyw postaci niewielkich rys 

 

Ten wspaniały ręczny gimbal, który jest dostępny w Modele-Centrum, wspaniale będzie się nadawał do każdej wyprawy w jaką go zabierzesz.
Najnowszy ręczny gimbal firmy Feiyu-tech FY-G4S dedykowany do kamery sportowej GoPro Hero 4, 3+ oraz 3.
Ulepszona werjsa sprawdzonego modelu G4, jest pierwszym w historii gimbalem ręcznym, który pozwala na obracanie kamerą we wszystkich trzech osiach o 360 stopni!
Nową cechą jest też możliwość ładowania kamery bezpośrednio z gimbala.
Kolejnym nowym rozwiązaniem jest odczyt danych bez potrzeby wyjmowania kamery z uchwytu. Udoskonalono również sposób mocowania kamery.

Wersja G4S posiada nowoczesną technologię 360degrees dzięki której obrót kamery jest możliwy o 360 stopni we wszystkich kierunkach. Dzięki temu rozwiązaniu obraz będzie stabilny niezależnie od tego jak trzymamy, bądź obracamy kamerę. Pełny zakres obrotu daje pewność doskonałych nagrań, żadna sytuacja nie jest w stanie zepsuć kręconego materiału. 

W modelu G4S udoskonalony został także sposób mocowania kamery.
System quick-access zapewnia szybsze mocowanie oraz pewniejsze trzymani.
Uchwyt został specjalnie zaprojektowany aby nie naruszać obudowy kamery, jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnego buforu.

Gimbal G4S wyposażony został w pojedynczy elektroniczny przycisk odpowiedzialny za zmiany trybu pracy oraz włączanie urządzenia. Rozwiązanie to znacznie ułatwia pracę, ponieważ umożliwia obsługę stabilizatora jedną ręką. Z kolei nowatorski joystick umiejscowiony nad przyciskiem pozwala na sterowanie kamerą we wszystkich 4 kierunkach. Płynna regulacja obrotu jest możliwa, dzięki funkcji wykrywania siły nacisku.

Kolejnym nowym rozwiązaniem jest możliwość sczytywania danych bez potrzeby wyjmowania kamery z uchwytu. Rozwiązanie to nie tylko pozwala zaoszczędzić czas ale także znacznie poprawia komfort użytkowania.Całość jest zapakowana w eleganckie etui, które chroni nasze urządzenie przed uszkodzeniem.

Dane techniczne

Pojemność akumulatora: 900mAh

Wymiary: 239 x 75 x 65mm

Waga: 265g

Zakres przechylania 360 st.

Zakres obrotu poziom 360 st.

Zakres obrotu pion 360 st. 

W zestawie:

Gimbal G4S

4 baterie

Ładowarka

Kabel USB

Futerał

Instrukcja Obsługi

Dodatkowe akcesoria do kamery

Gwarancja producenta 1 rok

 


W skład zestawu nie wchodzi widoczna na zdjęciu kamera GoPro. 

Polecamy