Chwilowy brak, poinformuj mnie o dostępności
Model: AX90036
Wysyłka
Koszt wysyłki od: 7.99 PLN
Producent: Axial
 

Axial: Axial SCX10 Jeep Wrangler G6 Falken Edition
Nowy Jeep Wrangler G6 Falken Edition ze stajni Axial został zaprojektowany przez mistrzów modeli off road i dostarczy Ci wielu ekscytujących wrażeń! W zestawie dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować kompletny samochód. 
Podczas tworzenia modelu, zadbano o szczegóły i wierny wygląd samochodu, który posłużył za wzór, a także wyposażono auto w stalową ramę, co wzmacnia jego konstrukcję i czyni bardzo wytrzymałym. Auto posiada płytę podłogową SCX10, którą zna każdy zawodnik startujący w trialu. Na jej podstawie powstają na świecie najlepsze modele zawodnicze.                     
Aby uczynić zestaw jeszcze bardziej ekscytującym, wyposażono go w pełni licencjonowaną obudowę 2-drzwiowego Jeepa Wrangler Rock Racer z usuniętymi tylnymi błotnikami, co zwiększa prześwit opon. Licencjonowane opony Falken Wildpeak zapewniają doskonałą przyczepność i są zamontowane na czarnych felgach Walker Evans Racing, co dodaje im agresywnego wyglądu! Wymiary opon to: 11,68 cm wysokości, 3,63 cm szerokości. 

Auto wyposażono także w licencjonowane zderzaki Poison Spyder Rock Brawler, które są tak skonstruowane, że nie przeszkadzają przy stromych podjazdach. Dodatkowo nad dachem możemy zamontować światła LED (nie dołączone do zestawu).

Zaletą tego modelu jest niesamowita wytrzymałość, którą zapewnia solidna pokrywa ochronna, chroniąca zębatki i wał przed brudem, a realistyczne podwozie wykonano z wytrzymałej stali z krzyżowym usztywnieniem dla wzmocnienia. 

 • ZDERZAK POISON SPYDER ROCK: zderzaki, zarówno przedni jak i tylny to licencjonowane zderzaki Poison Spyder. Są tak skonstruowane, że nie przeszkadzają przy stromych podjazdach.
 • OFICJALNA LICENCJONOWANA KAROSERIA: oficjalna szata graficzna obudowy na licencji Falken identyczna z tymi, których używa się na wyścigach. Zrobiona z 0,40" poliwęglanu dla zwiększonej wytrzymałości.
 • 5 REFLEKTORÓW: pas świateł zamontowany nad dachem pojazdu urozmaica wygląd auta. Każdy reflektor może być wyposażony w diodę LED, które oświetlą drogę na trasach nocnych (UWAGA: diody LED sprzedawane są oddzielnie). 
 • POKRYWA OCHRONNA: utrzymuje kurz, brud i inne zanieczyszczenia z dala od zębatek i przekładni. Sprawia to, że układ napędowy pracuje cicho i płynnie a jego żywotność jest znacznie dłuższa. 
 • ALUMINIOWE RURKI GWINTOWANE: dolne łączniki zawieszenia wykonane są z aluminium w celu zmniejszenia elastyczności i zapewnienia precyzyjnej kontroli nawet na najtrudniejszym terenie. Rurki na obu końcach posiadają gwint do łatwego montażu i zapewnią trwałe zawieszenie. 
 • SPRZĘGŁO ŚLIZGOWE: umożliwia ono efektywniejszą pracę silnika i znacznie zwiększa trwałość układu napędowego, zabezpieczając przed blokowaniem się silnika. 
 • WAŁ NAPĘDOWY WB8 WILD BOAR: pełna metalowa konstrukcja wału czyni go trwałym, jest także łatwy w montażu i utrzymaniu. 
 • SILNIK 27T: zapewnia mnóstwo mocy do szybkich przejazdów i pokonywania przeszkód. Prosta obsługa, wystarczy podpiąć i jechać.
 • OSIE - SPRAWDZONA TRWAŁOŚĆ: osie w prezentowanym aucie posiadają wiele rozwiązań, które nie występują u innych modeli dostępnych na rynku m.in. utwardzane wały czy spiekana skrzynia dyferencjału, czego rezultatem jest wydłużona żywotność osi. 
 • REALISTYCZNE DETALE: model jest pełen
  różnych realistycznych szczegółów takich
  jak: lusterka, kierownica, drążek zmiany
  biegów czy reflektory. 
 • SKRZYNIA BIEGÓW: skrzynia biegów została zaprojektowana z myślą o umieszczeniu silnika tak nisko jak jest to możliwe, aby środek ciężkości był jak najniżej. Skala przełożenia może być regulowana od 15:1 aż do 74:1, a dzięki użyciu wielu różnych kół zębatych nie pogarsza to wydajności. Możemy używać zarówno biegów o wysokich prędkościach, jak i tych niższych - idealnych do wspinaczki. 
 • KONSTRUKCJA MODELU: bazuje na płycie podłogowej SCX10 - zbudowanej z profili z wytrzymałej stali połączonych śrubami. Poprzeczne łączenia ramy nadają konstrukcji sztywność podwozia i zmniejszają jego skręcalność. Profil został tak dobrany by zredukować możliwość zawieszenia się auta w trudnym terenie. Poza tym uproszczona konstrukcja sprawia, że konserwacja czy montaż są szybkie i łatwe. 
 • Skala: 

  1/10

 • Rodzaj: 

  Crawler

 • Napęd: 

  Elektryczny szczotkowy

 • Prędkość: 

  20-45 km/h

Polecamy