Produkt dostępny
Model: 012315
Wysyłka 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.99 PLN
Producent: Syma
 

Dron Syma X20 Biały lub Czarny (RTF)

 

Funkcjonalność i estetyka

Syma X20 to całkowicie nowy model z rodziny mini dronów. W X20 wprowadzono tryb utrzymywania wysokości, który z pewnością będzie mile widziany przez początkujących użytkowników, chcących zawiesić drona na określonej wysokości bez konieczności operowania drążkami aparatury. Całość zamknięta jest w bardzo atrakcyjnej białej obudowie, nadającej urządzeniu elegancki i dynamiczny wygląd.

Kompaktowe wymiary

Niewielkie wymiary drona Syma X20 a także lekka konstrukcja, umożliwiają zabranie go na każdą wycieczkę. Można nim latać w pomieszczeniach i na wolnym powietrzu.Tryb Headless

Tryb Headless umożliwia lot modelu w dowolnym kierunku bez konieczności koncentrowania się nad tym, czy dron jest ustawiony przodem lub tyłem względem pilota. Niezwykła stabilność i łatwość sterowania umożliwiają bezproblemową obsługę.


Pełna kontrola lotu

Mocne diody LED nie tylko efektownie wyglądają, ale również pozwalają na odbywanie lotów w ciemnościach. Ponadto diody informują nas także, o stanie naładowania akumulatora. Jeśli akumulator jest bliski wyczerpaniu to zaczynają migać i wtedy wiemy że musimy jak najszybciej lądować, a jeśli tego nie zrobimy to załączy się funkcja Low-Voltage Protection i dron automatycznie wyląduje. Wiele funkcji lotu

Urządzenie zostało wyposażone w takie funkcje jak: obrót 3D, lot naprzód, do tyłu, zawis w powietrzu, autolądowanie i autostart, lot bokiem oraz skręt w lewo i skręt w prawo, informacja o końcu lotu.

W zestawieSyma X20
Nadajnik 2.4GHz
Instrukcja obsługi
Śmigła CW (2 szt.)
Śmigła CCW (2 szt.)
Kabel USB
Śrubokręt
Akumulator
Specyfikacja

 

Model X20
Akumulator Li-po 1S 3.7V 180mAh (w zestawie)
Aparatura 2.4G, 4CH
Zasilanie nadajnika 4 baterie AA 1.5V (brak w zestawie)
Czas ładowania Około 60 minut
Czas lotu Około 8 minut
Wymiary
10.5cm x 10.5cm x 2.5cm
Zasięgu sygnału Około 25 metrów
Kolor Biały
Funkcje Automatyczny start, automatyczne lądowanie, zawis w powietrzu, obrót 3D, tryb headless

 

  • Zasięg: 

    A do 100 m

  • Rozmiar: 

    mały

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...