Produkt dostępny
Model: 5603
Kod producenta: 5603
Wysyłka 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.99 PLN
Producent: TRAXXAS
 

Traxxas E-REVO 1/10

Najbardziej zaawansowany Electric Monster Truck!

Nowa aparatura Traxxas TQi 2.4GHz
Zespół napędowy 16.8V

Integralna konstrukcja
Wodoszczelna elektronika
Aluminiowe amortyzatory
Dwa pakiety napędowe NiMh 8.4V/3000mAh w zestawie
Prędkość 48km/h

 

Inżynierowie Traxxas’a uważają ten samochód za...

"mistrzowskie dzieło inżynierii”

 

 

 

Aparatura zdalnego sterowania “Traxxas TQi 2.4GHz” i 5 kanałowy odbiornik Micro.

Nadajnik posiada sprawdzoną i ergonomiczną budowę uchwytu  „TQi”.System 2.4 GHz uwalnia użytkownika od problemów nakładania się kanałów radiowych i pozwala na bezpieczne użytkowanie modelu niezależnie od liczby kierowców.

 

 

Ekskluzywna - wodoszczelna elektronika – silniki  Titan® 550.

Moc E-Revo jest kontrolowana przez elektroniczny regulator obrotówEVX-2™, pracującym przy maksymalnym napięciu 16,8 V. RegulatorEVX -2™  jest wodoszczelny w związku z czym możliwe jest użytkowanie modelu w trudnych warunkach pogodowych jak śnieg, deszcz, błoto.

Dwa silniki Titan 550 z systemem zasilania 16.8V.

E-Revo jest gotowe do jazdy z zamontowanym systemem zasilania 16,8 V, który kontroluje elektroniczny regulator obrotówEVX-2. Dwa silniki Titan 550 dostarczają na każde żądanie ogromny moment obrotowy bezpośrednio na koła i powoduje, żeE Revo osiąga w momencie prędkość ponad 48km/h. Regulator zasilany z dwóch pakietów NiMh 8.4V,oferuje specjalistyczny tryb Training Mode. W tym trybie regulator ogranicza całkowicie otwartą przepustnicę do 50%. W trybie treningu, możesz ewentualnie pozwolić dobrym znajomym na zapoznanie się z możliwościami E-Revo.

 

Futurystyczna idea konstrukcji.

Zaprojektowane przez Traxxas’a podwozie E-Revo wyznacza nowe standardy dla elektrycznych monster truck’ów. Podwozie E-Revołączy w sobie sztukę i funkcjonalność dostarczając lekką, zintegrowaną i sztywną platformę, która maksymalizuje siłę i redukuje wagę. Patrząc w przyszłość, podwozie zostało zaprojektowane w celu uwzględnienia nowych technologii w dziedzinie akumulatorów i przystosowane do ekstremalnych prędkości oraz przenoszenia dużego momentu obrotowego. Poprzez połączenie przedziałów baterii z konstrukcją całości, akumulatory są umieszczone bardzo nisko. Dzięki temu, środek ciężkości (CG) jest na jak najniższym poziomie co pozwala na maksymalne wykorzystanie dostarczonej mocy.

 

 

Wentylacja przedziałów akumulatorów.

Przypominające kanały turbin – futurystyczne otwory przedziałów akumulatorów pozwalają na swobodną cyrkulację powietrza, co w rezultacie zdecydowanie poprawia efekt chłodzący.

Szybkie mocowanie pakietów napędowych.

W podwozie wkomponowano pojemniki do szybkiego mocowania pakietów napędowych, stanowiące integralną część konstrukcji. Nie trzeba przejmować się luźnymi elementami mocowanymi spinkami, czyli wszystkim tym – co można zgubić po drodze. Wystarczy nacisnąć dwa zatrzaski, odgiąć pokrywę i wyciągnąć pakiet.

Regulowane zamocowanie akumulatorów.

Regulowane zamocowanie akumulatorów  pozwala na przesunięcie środka ciężkości w podłużnej osi modelu w zależności od osobistych preferencji kierowcy.

 

 

Podwójny system sterowania kierunkiem jazdy.

Wysoka przyczepność opon, wymaga dużego momentu obrotowego kół. E-Revodostarcza ten moment z systemu podwójnych serwomechanizmów „dual-servo”. Każdy serwomechanizm posiada moment obrotowy 125oz, co w sumie daje możliwość sterowania w trudnych warunkach terenowych. Konieczne zasilanie tego systemu zapewnia elektroniczny regulator, który zapewnia stałe napięcie 6V.

Aparatura zdalnego kierowania TQi 2.4GHz
Dwa pakiety napędowe NiMh 8.4V / 3000mAh
Niski środek ciężkości(CG)
Szybka wymiana pakietów napędowych z regulacją położenia
Wodoszczelna elektronika
Aluminiowe amortyzatory
3,8 calowe opony na czarnych – chromowanych obręczach Gemini
Regulowany tylny spojler
Prędkość 48km/h

 

 

MODEL 5603: W pełni zmontowany – gotowy do jazdy z aparaturą zdalnego sterowania TQ™ 2.4GHz Traxxas Link, elektronicznym regulatorem obrotów EVX-2, dwoma pakietami NiMh 8.4V/3000mAh i karoserią wykonaną w technologii ProGraphix.

 

Informacje zebrane przez sklep modele-centrum oraz sklep modelarski modele-centrum - zobacz nasze pozostałe modele zdalnie sterowane!

   

 • Skala: 

  a 1/10 , 1/8

 • Rodzaj: 

  Monster Truck

 • Napęd: 

  Elektryczny Bezszczotkowy

 • Prędkość: 

  powyżej 50 km/h

.

Polecamy