Chwilowy brak, poinformuj mnie o dostępności
Model: 110662
Wysyłka
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Producent: 0
 

BULLET ST FLUX RTR 2.4 GHz

Czy jesteś gotowy na szybkość i siłę Bullet Flux?

Zmieniony model HPI Bullet ST o nowym wyglądzie gotowy do działania na twój rozkaz off-road dostępny w Modele-Centrum.


ST Flux Bullet jest przystosowany do każdego rodzaju terenu dzięki ogromnej mocy natomiast jego potężny silnik bez szczotkowy przenosi moc na układ napędowy 4WD.

Wytrzymała, solidna konstrukcja Bulleta oznacza, że może podjąć twarde lądowanie i agresywność działania, a ochrona wodoodporna daje możliwość cieszenia się z jazdy przez cały rok.

Pod nowym nadwoziem Bullet Flux jest mocne 8 amortyzatorów, podwójne wahacze, twarde wały napędowe, dyferencjały z metalowymi zębatkami i niezawodnym systemem radiowym 2.4GHz.

Ten wspaniały model został wyposażony w niski aerodynamiczny korpus przystosowany do wyścigów oraz tylny spojler dla dodatkowego docisku.

Tylna część modelu posiada pod kątem pokrywę, aby zmniejszyć opór powietrza bezpośrednio nad spoiler.

Nowszy styl nadwozia w kolorach czarny, srebrny i pomarańczowy w połączeniu z 5-ramiennymi chromowanymi na czarno felgami dają oszałamiający wygląd.


2.4GHz RADIO SYSTEM ODPORNOŚĆ NA WILGOTNE WARUNKI

Wszystkie modele HPI są wyposażone w wygodne radio HPI 2.4GHz dla łatwego sterowania i najwyższego zaufania podczas jazdy.

Radio posiada konstrukcję pistoletową z realistyczną kierownicą oraz dźwignią płynnego przyśpieszania.

Jest bardzo lekkie i wymaga 4 baterii AA do zasilania.

Radio automatycznie zapobiega konfliktom częstotliwości i kanałów dzięki czemu nie ma żadnych zakłóceń.

W przypadku gdy model straci sygnał radiowy to elektroniczny "failsafe" zatrzyma model bezpiecznie.

Bullet Flux jest wyposażony w szczelny pojemnik dla elektroniki - baterii oraz odbiornika, szczelny przełącznik regulatora, wodoodporne serwo dla skręcania modelem, a to wszystko pozwala by Bullet mógł się poruszać w ekstremalnych warunkach.

Uwaga: Pojazd HPI ma na celu zapewnienie ochrony przed rozbryzgami wody, więc można nim jeździć w wilgotnych warunkach np. deszcz, śnieg, kałuże.

Nie jest przystosowany do zanurzenia.

PODWOZIE Z MOCNEGO STOPU ALUMINIUM

Odlane z stopu aluminium 6061 podwozie to połączenie siły i lekkości, dzięki temu Bullet Flux jest trwały i wygląda świetnie.

Gruba blacha aluminiowa jest wyprofilowana w odpowiednim kształcie tworząc idealną podstawę dla wszystkich poszczególnych montowanych na nią części co sprawia , że samochody Bullet są tak twarde.

Przednie "kick-up" zapewnia dodatkową kontrole na wszystkich prędkościach, niezbędne dla różnych warunków jazdy.

 

KOMPAkTOWY I WYWAŻONY

Bullet Flux jest tak wyposażony w różne komponenty umieszczone dokładnie tam gdzie wymaga się aby mieć idealny rozkład masy przodu i tyłu oraz na boki.

Serwomechanizm układu kierowniczego jest umieszczony w dokładnej konfiguracji dla dobrania środka ciężkości, a ciężar silnika i baterii umieszczono po obu stronach podwozia.

Regulator prędkości jest umieszczony w tylnej części obudowy wzdłuż osi w celu uzyskania dużej ilości chłodzącego powietrza jak również zapewnia to ochronę przed błotem które zostaje wyrzucone przez

przednie opony.

MOCNY UKŁAD NAPĘDOWY 4WD

Układ napędowy używany we wszystkich modelach Bullet cały czas przekazuje napęd na cztery koła.

Układ napędowy jest oparty na wałku tak jak używane w skali 1/8 modelach World Champion HB D815 buggy.

Układ przeniesienia napędu wałem jest najlepszym rozwiązaniem dla zestawu który sprawdza się do wszystkich możliwych warunków jazdy, więc czy jeździsz przez błoto, wodę, kurz, trawę, śnieg lub żwir, to

jest idealny rodzaj przeniesienia napędu dla przygody w off-road.

ZABEZPIECZONY UKŁAD NAPĘDOWY

Mocna kompozytowa przekładnia zębata o 54 zębach odbiera moc z silnika i przekazuje ją do przodu i tyłu modelu za pomocą regulowanego podwójnego sprzęgła poślizgowego.

Układ ten napędza przednie i tylne dyferencjały, które wykorzystują 4 zębatki układu satelitarnego dla zwiększenia trwałości i żywotności.

Hamowanie modelem jest za pomocą bez szczotkowego silnika HPI Flux dając tak samo szybkie zatrzymanie jak tarczowe hamulce ze stali w wersji modelu nitro Bullet.

STALOWE PÓŁOSIE NAPĘDOWE

Bardo ważnym elementem dla modelu Bullet który napędza model są półosie napędowe.

Super mocne półosie napędowe ze stali powlekanej potrafią przenieść ogromną moc z przednich i tylnych dyferencjałów do kół.

Na każdej stalowej osi jest wytrzymały adapter z nylonu typu "hex" dla utrzymania koła w odpowiedniej pozycji.

WYDAJNE ŁOŻYSKA KULKOWE

Dla wysokiej sprawności wszystkie elementy układu napędowego, wraz z kołami zębatymi oraz osiami kół są wyposażone w uszczelniane łożyska kulkowe.

Dzięki takim łożyskom masz długi czas pracy oraz długą żywotność poszczególnych elementów.

Dobre uszczelnienie łożysk powoduje nie przedostawanie się kurzu i brudu.

WYTRZYMAŁE DŁUGIE WAHACZE

 

Ekstra długie wahacze zapewniają stabilność, a grube piny zawieszenia dają dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniami. Ramiona wahaczy posiadają solidną konstrukcję, mocną budowę i wysoką trwałość. Miejsce montażu amortyzatorów na wahaczach umożliwiają dostroić model do tego co masz zamiar robić. Śmiało możesz próbować innych ustawień - pomimo że model jest ustawiony fabrycznie,nie mamy nic przeciwko, jeśli spróbujesz czegoś nowego!  

PODWOJNY AMORTYZATOR NA KAŻDYM WAHACZU

8 sztuk wyjątkowo mocnych amortyzatorów dla kontroli tłumienia zamontowano w Bullet ST Flux. Amortyzatory są wypełnione olejem dla łatwej jazdy w zakrętach i odpowiednią amortyzację podczas lądowania przy dużych skokach. Posiadają duże sprężyny śrubowe które idealnie pasują do długich wahaczy! Odpowiednie tłumienie można uzyskać stosując konfigurację z olejami HPI oraz sprężynami i ich zamocowaniem.

ELEMENTY Z TWORZYWA


 

Wytrzymałe nylonowe elementy zawieszenia to piasty, zwrotnice kierownicy czy tylne słupki, są tak zaprojektowane, aby wytrzymać każdy rodzaj obciążenia. Przednie piasty mają specjalną osłonę by osłaniać przed kamieniami układ półosi napędowych. Opcjonalne punkty mocowania amortyzatorów są na wahaczach do zmiany prześwitu modelu (polecane na równych drogachodpowiedniego usztywnienia bez używania opcjonalnych części.

MOCNE WODOODPORNE SERWO

Wodoodporne serwo HPI SF-10W do kierowania modelem jest wydajne i niezawodne, jest wystarczająco silne, aby kierować przednimi kołami. System " Servo Saver" zabezpiecza serwo podczas skoków

przed uszkodzeniem dzięki zastosowaniu silnego mechanizmu sprężynowego.

REGULOWALNE STALOWE ŚRUBY RZYMSKIE

Mocne stalowe śruby rzymskie łączą serwo do niezawodnego systemu "bellcrank" układu kierowniczego. Śruby rzymskie są lekkie i mocne a pozwalają na odpowiednie dostrojenie ustawień Bulleta. Dla zaawansowanego tuningu, śruby pozwalają na wykonywanie szybkich zmian ustawień, dzięki czemu można zmienić ustawienie zbieżności przednich kół.

WYTRZYMAŁE OPONY TERENOWE

Fajne wyglądające opony terenowe zapewniają niesamowitą przyczepność w lekkim lub ciężkim terenie. Nawet wtedy, gdy zużyje się bieżnik do punktu kontrolnego nadal będzie doskonała przyczepność przez bardzo długi okres czasu. Opony są przyklejone do felg chromowanych na czarno.

MOC HPI FLUX!

Zainstalowany zestawy HPI FLUX w modelu Bullet Flux, to bezszczotkowa technologia która sprawia, że tak jak w ​​Savage XS, Savage Flux HP lub Vorza Flux HP to niesamowita moc zapakowana w kompaktowej obudowie i ładnym wyglądzie!

 
Niesamowita moc z silnika Flux MMH-4000KV daje lekkiemu modelowi Bullet Flux ogromny stosunek mocy do masy dla maksymalnych przyspieszeń i ogromnej prędkości! Silnik Flux MMH-4000KV oferuje nowoczesne bezszczotkowe funkcjonowanie zapakowane w obudowę z czarnego anodyzowanego aluminium. Nowy wodoodporny regulator prędkości Flux EMH-3S wyposażony w złącza konektorowe dla silnika i złącza typu Deana dla baterii oraz wydajny wentylator dla dobrego studzenia! Wyłącznik zasilania oraz przycisk ustawień są całkowicie zabezpieczone przed wilgocią, a połączenia elektryczne są otoczone wodoodpornymi osłonami. Bullet obsługuje do 7 ogniw NiMH lub baterię LiPo 3S by dawać szalone prędkości maksymalne i niesamowite przyspieszenia!

Uwaga: elektronika nie jest przeznaczona do pracy w zanurzeniu. Pamiętaj, aby spłukać brud czystą wodą, bezpośrednio po zakończeniu jazdy. Zajrzyj do pojemnika z odbiornikiem aby upewnić się, że nie ma wody wewnątrz i pozwól całkowicie wyschnąć przed ponowną jazdą.

FUNKCJE

Fabrycznie złożone i pomalowane z napędem elektrycznym 4WD Stadium Truck

  System radiowy 2,4 GHz to wygodne sterowanie

   Wodoodporny pojemnik na odbiornik i baterię

    Bezszczotkowy mocny silnik HPI Flux MMH-4000KV

     Wodoodporny regulator prędkości HPI Flux EMH-3S z wentylatorem

      chłodzącym i możliwością zasilania 3S LiPo !

       Jazda do przodu, hamowanie, jazda do tyłu taka

        funkcjonalność ułatwia jazdę

         W pełni programowalny regulator przy pomocy

          # 101856 profesjonalnej karcie programującej

           Wodoodporne serwo kierowania modelem

            Malowana karoseria ze szczegółami gotowa do zamontowania

             Podwozie z aluminium 6061 stanowi idealną i mocną podstawę

              Twarde zderzaki przymocowane do płyty podłogowej dają ochronę modelowi

               Amortyzatory olejowe w ilości 8 szt zapewniają miękkość jazdy

                Ekstra długie wahacze zapewniają stabilność i równowagę

                 Sprawdzona konstrukcja do wyścigów

                  Stalowe śruby rzymskie pozwalają na dostrojenie do warunków jazdy

                   Uszczelniony układ napędowy ,wał jest bezobsługowy i super mocny

                    Dwu pozycyjne sprzęgło poślizgowe dla dodatkowej ochrony układu napędowego

                     Terenowe opony wyglądają fantastycznie na czarnych chromowanych kołach

                      Podkładki metalowe zapobiegające do zbyt mocnego dokręcenia nakrętek kół

                       Dodatkowe opcje zawarte w zestawie!

                       SPECYFIKACJA:

                       Długość: 417mm

                       Szerokość: 336mm

                       Wysokość: 160mm (regulowana)

                       Rozstaw osi: 272mm

                       Trakcja: 263mm

                       Napęd: wałek 4WD

                       CO POTRZEBUJESZ:


                        

                       Akumulator z złączem Deans - polecamy baterie HPI Plazma Li-Po!

                       Ładowarkę

                       • Skala: 

                        1/10

                       • Rodzaj: 

                        Truggy

                       • Napęd: 

                        Elektryczny Bezszczotkowy

                       • Prędkość: 

                        55+ km/h

                       .

                       Polecamy