Chwilowy brak, poinformuj mnie o dostępności
Model: 39036
Wysyłka
Koszt wysyłki od: 7.99 PLN
Producent: TRAXXAS
 

 Traxxas E-MAXX Monster Truck 1/10 - zestaw RTR

Najnowsza odsłona kultowej cieżarówki firmy Traxxas - modelu E-Maxx dostępna w sklepie MODELE-CENTRUM
Nowy Traxxas E-Maxx to  Monster Truck z napędem na dwie osie gwarantujący świetną zabawę i niesamowite emocje. Zaprojektowano nowe podwozie i układ zawieszenia współpracujący z zespołem napędowym składającym się z dwóch silników Titan 550. Silniki zasilane są napięciem 16.8V i sterowane elektronicznym regulatorem obrotów EVX-2.

E-Maxx otwiera zupełnie nowy świat przygody i zabawy. Kosntruktorzy uwzględnili oczekiwania użytkowników, montując w modelu wodoszczelną elektronikę pozwalającą na użytkowanie modelu w trudnych warunkach pogodowych jak woda, błoto i śnieg. Trudne warunki nie przeszkodzą w świetnej zabawie.
Modele
Traxxas zasługują na najbardziej zaawansowany – gotowy do wyścigu system radiowy. Zupełnie nowy system radiowy Traxxas TQi jest precyzyjny, wygodny, niezawodny oraz solidnie wykonany. Najważniejszą nowością tego systemu, jest możliwość współpracy z aplikacją Traxxas Link App, dostępną w systemie iPhone lub iPod touch. To stwarza potężne narzędzie do tuningu modelu. Kolorowy wyświetlacz łączy się z systemem LinkTraxxas i tworzy intuicyjny, wysokiej rozdzielczości - kolorowy graficzny interfejs użytkownika, który stwarza możliwość optymalizacji systemu radiowego w celu maksymalnej kontroli pojazdów.

E-Maxx z uwagi na mocny napęd pochodzący z dwóch silników Titan 550, został wyposażony przekładnię pochodzącą z napędu bezszczotkowego. Jest to konieczne – bo nowy E-Maxx dysponuje 2 ½razy większym momentom obrotowym.Przekładnia wykorzystuje szerokie koła zębate i elementy stalowe Revo Spec Torque-Control. Jest również możliwość wyboru dwóch – różnych przełożeń.
E-Maxx został wyposażony w dużej mocy zespół napędowy zasilany dwoma pakietami po 8.4V każdy co w sumie daje 16.8V. Silniki Titan 550 wyposażono w wewnętrzne wentylatory chłodzące w celu zwiększenia ich sprawności. Sterowanie napędu realizuje elektroniczny regulator obrotów EVX-2. Posiada on przydatną funkcję zabezpieczenia termicznego, funkcję wykrywania niskiego napięcia w przypadku stosowania zasilania LiPo i wyposażony jest w wysokoprądowe złącza elektryczne. Do tego w regulatorze  EVX-2 znajduje się funkcja Training Mode, która pozwala obniżyć moc zespołu napędowego o 50%. Jest to przydatne dla początkujących kierowców i dla wszystkich którzy chcą potrenować  technikę precyzyjnej jazdy. Regulator EVX-2 jest oczywiście wodoszczelny w myśl zasady „błoto i śnieg, już nie są przeszkodą w zabawie na wolnym powietrzu”.
 

Szybkie, wygodne i bezproblemowe ładowanie pakietu zapewnia szybka ładowarka prądu stałego DC12V o prądzie ładowania 4A. Ładowarka została zaprojektowana pod kątem skrócenia czasu ładowania i wydłużenia czasu użytkowania modelu.
Ładowarka NiMH
 4A wykorzystuje stałe napięcie 12V dostępne w uniwersalnych gniazdach i została zoptymalizowana doładowania pakietów iD Traxxas'aUkład detekcji szczytowej, zapewnia uzyskanie maksymalnej pojemności pakietu po zakończeniu procesu ładowania. Dioda LED pulsuje kolorem zielonym w czasie procesu ładowania, a po jego zakończeniu świeci światłem ciągłym. 

Pakiety Traxxas'a NiMh z systemem iD są zoptymalizowane do współpracy z ładowarką NiMh 4A, zapewniając maksymalne wykorzystanie  dostępnej pojemności. Traxxas zadbał o najwyższą jakość komponentów i niską oporność wewnętrzną poszczególnych celi pakietu zaopatrzonego w wysokoprądowe złącza elektryczne. 


Podwozie E-Maxx’a zyskało dodatkowy atut w postaci zwiększonego o 30mm rozstawu osi i nisko położonego środka ciężkości – Low CG. To powoduje zauważalną poprawę stabilności samochodu  w zakrętach. 

Inżynierowie Traxxas’a zawsze szukają sposobów na ułatwienie obsługi i użytkowania modeli. Nowy system zabezpieczenia pakietów snap-lock”pozwala w ciągu kilku sekund wymienić pakiet. Naciśnij dźwignię, aby zwolnić zabezpieczenie, wymień pakiet i zatrzaśnij.
W taki sposób możesz używać pakietów zarówno 6 jak i 7 celowych. 

Dwa wodoszczelne serwomechanizmy o wysokim momencie obrotowym,„servo saver” zabezpieczający serwomechanizm przed uszkodzeniem i zespół ułożyskowanych dźwigni tworzą wydajny i precyzyjny układ kierowniczy.

 • Nowa aparatura zdalnego kierowania TQi 2.4GHz
 • W zestawie dwa pakiety zasilające 8,4V / 3000mAh
 • Zasilanie układu napędowego do 16.8 V
 • Szybkość powyżej 48km/h

 

 

 


 • Skala: 

  1/10

 • Rodzaj: 

  Monster Truck

 • Napęd: 

  Elektryczny Szczotkowy

 • Prędkość: 

  45 - 55 km/h

.

Polecamy