Chwilowy brak, poinformuj mnie o dostępności
Model: 67044
Wysyłka 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.99 PLN
Producent: TRAXXAS
 

TRAXXAS TELLURIDE 4X4

Ekstremalny napęd 4X4 w skali 1/10

67044

 

 • System radiowy 2.4GHz
 • Wodoszczelny system napędowy na każdą pogodę
 • Silnik napędowy Titan 550 12T
 • Dyferencjały terenowe
 • Wodoszczelny regulator obrotów XL-5
 • Złącza wysokoprądowe
 • Gotowy do jazdy z pakietem NiMh 8,4V i ładowarką

 

Ekstremalna przygoda
Ekstremalny teren
Zabawa na świeżym powietrzu

 

 

 

 

Telluride 4X4 został zaprojektowany do użytku w trudnym – górskim terenie. Napęd na cztery koła, specjalnie dostrojone dyferencjały i zawieszenie na długich ramionach, to wszystko, co potrzebujesz do ekstremalnie trudnej jazdy po kamienistych zboczach. Silnik napędowyTitan 550 12T i wodoszczelny regulator obrotów XL-5 pozwalają na zabawę w każdych warunkach pogodowych.Telluride 4X4 jest w pełni złożony, pomalowany i gotowy do jazdy z pakietem NiMh 8.4V i ładowarką.

Zoptymalizowane podwozie.
Traxxas Telluride 4X4 jest zbudowany na sprawdzonej jakości zaawansowanego systemu napędzania wału 4WD oraz innowacyjnej - modułowej konstrukcji, wielokrotnie nagradzanego Slash’a 4X4. Podwozie w pełni integruje się z elektroniką i pakietem napędowym i utrzymuje wysoki prześwit, który nadaje Telluride 4x4 jego terenowy wygląd. Dodatkowo wysoki prześwit, pozwala na jazdę w ekstremalnie trudnym terenie i po większych przeszkodach.

Budowa modułowa.
Stare wzory ramy modeli powodowały, że serwisowanie napędu 4X4 było kłopotliwe i czasochłonne. Traxxas znalazł lepszy sposób. Modułowa konstrukcja pozwala na usunięcie  całego przedniego zespołu po odkręceniu pięciu śrub, a na usunięcie zespołu tylnego po odkręceniu czterech śrub. W mniej niż minutę, masz pełny dostęp do łatwego serwisu i regulacji.

System radiowy Traxxas TQ 2.4GHz.

Telluride 4x4 jest wyposażony w nowy system radiowy TQ 2.4GHz. Nadajnik ma nowoczesny wygląd z ukrytą wewnątrz anteną oraz ergonomiczny uchwyt. Technologia 2,4 GHz oznacza, że nie ma potrzeby martwić się o konflikt częstotliwości, bez względu na to, jak wielu innych kierowców ściga się obok. Wystarczy włączyć i jechać - TQautomatycznie lokalizuje nadajnik..

Do Telluride 4x4 wmontowano ogromny moment obrotowy pochodzący z silnika szczotkowego Titan 12T 550. Titan zmodyfikowany jest tak samo, jak do modeli w skali 1/10. Wbudowany wentylator chłodzący przemieszcza powietrze przez silnik utrzymując optymalną temperaturę pracy, co przekłada się na wydłużoną żywotność silnika

Sterowanie napędu realizuje elektroniczny regulator obrotów XL-5. Posiada on przydatną funkcję trzech trybów zabezpieczenia termicznego i wyposażony jest w wysokoprądowe złącza elektryczne. Do tego w regulatorze XL-5 znajduje się funkcja „Training Mode.™”, która pozwala obniżyć moc zespołu napędowego o 50%. Jest to przydatne dla początkujących kierowców i dla wszystkich którzy chcą potrenować  technikę precyzyjnej jazdy. Regulator XL-5 jest oczywiście wodoszczelny w myśl zasady „błoto i śnieg, już nie są przeszkodą w zabawie na wolnym powietrzu”. Wysokoprądowe złącza elektryczne zapewniają maksymalne wykorzystanie źródeł prądu co daje w efekcie błyskawiczne przyspieszenie.

 

Szybka ładowarka NiMh 4A.

Szybkie, wygodne i bezproblemowe ładowanie pakietu zapewnia szybka ładowarka prądu stałego DC12V o prądzie ładowania 4A. Ładowarka została zaprojektowana pod kątem skrócenia czasu ładowania i wydłużenia czasu użytkowania modelu.
Ładowarka NiMH
 4A wykorzystuje stałe napięcie 12V dostępne w uniwersalnych gniazdach i została zoptymalizowana do ładowania pakietów iD Traxxas'aUkład detekcji szczytowej,zapewnia uzyskanie maksymalnej pojemności pakietu po zakończeniu procesu ładowania. Dioda LED pulsuje koloremzielonym w czasie procesu ładowania, a po jego zakończeniu świeci światłem ciągłym.

 

Pakiety NiMh z systemem iD.

Pakiety Traxxas'a NiMh z systemem iD są zoptymalizowane do współpracy z ładowarką NiMh 4A, zapewniając maksymalne wykorzystanie  dostępnej pojemności. Traxxas zadbał o najwyższą jakość komponentów i niską oporność wewnętrzną poszczególnych celi pakietu zaopatrzonego w wysokoprądowe złącza elektryczne.

 

Telluride 4x4 jest w pełni złożony z systemem radiowym 2.4GHz, regulatorem obrotów XL-5, malowaną i oklejoną karoserią, przyklejonymi oponami, pakietem napędowym NiMh 8,4V oraz ładowarką pakietu.

 

Specyfikacja.

 • System radiowy TQ™ 2.4GHz
 • Gotowa karoseria ProGraphix®
 • Wodoszczelny regulator obrotów XL-5
 • Silnik napędowy Titan 550 12T
 • Wodoszczelny pojemnik na 3 kanałowy odbiornik
 • Replika opon Kumho 3.0”
 • Wytrzymała konstrukcja

 

MODEL 67044:Telluride 4x4 w skali 1/10, w pełni zmontowany, z systemem radiowym 2.4GHz, silnikiem klasy 550, wodoszczelną elektroniką i pakietem napędowym.

 • Skala: 

  a 1/10 , 1/8

 • Rodzaj: 

  Monster Truck

 • Napęd: 

  Elektryczny Szczotkowy

 • Prędkość: 

  do 50 km/h

Polecamy