Produkt dostępny
Model: 009766
Wysyłka 48 godzin
Koszt wysyłki od: 7.99 PLN
Producent: ARRMA
 

ARRMA Raider 2WD Mega Brushed RTR 1/10

Wyjątkowy wygląd i wykonanie

Model samochodu Raider 2WD Mega Brushed w skali 1/10 renomowanej firmy ARRMA to produkt z najwyższej półki. Rasowy wygląd oraz unikalna budowa podwozia i zawieszenia sprawiają, że ten samochód Buggy posiada wyśmienite wyważenie wraz z maksymalnie obniżonym środkiem ciężkości. Dzięki temu prowadzenie i kontrola tego samochodu to czysta przyjemność. 
Trwały i niezawodny

Wytrzymałe amortyzatory, wykonana z niezwykłą precyzją płyta nadwozia, chroniąca elementy elektroniczne, a także opony o wysokiej przyczepnością to gwarancja osiągów niezależnie od sytuacji.  
Na każde warunki

Całkowicie wodoodporny regulator, serwo sterujące i skrzynka odbiornika są zawarte w standardzie, co oznacza, że nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach, takich jak deszcz, błoto czy śnieg model jest w stanie sobie poradzić. Dodając do tego niezwykłą przyczepność i wytrzymałość opon i moc amortyzatorów, nic nie jest w stanie powstrzymać cię przed jazdą.


Gotowy do jazdy

Oferowany model jest kompletnie złożony i wyposażony w aparaturę zdalnego sterowania i akumulator NiMh 2000 mAh 7.2V. Jedyne co należy zrobić to naładować akumulator za pomocą załączonej ładowarki i można zacząć jazdę.
Multimedia

Pozostałe


 

W zestawie

Specyfikacja

Model Arrma Raider 2WD Mega Brushed RTR

Aparatura sterująca 


Skala: 1/10
Regulator: 35A MEGA, wodoodporny
Silnik: 15T szczotkowy
Aparatura: ATX-100 2,4Ghz

 • Skala: 

  a 1/10 , 1/8

 • Rodzaj: 

  Buggy

 • Napęd: 

  Elektryczny Szczotkowy

 • Prędkość: 

  do 50 km/h

Polecamy