Produkt dostępny
Model: 009768
Wysyłka 48 godzin
Koszt wysyłki od: 7.99 PLN
Producent: ARRMA
 

ARRMA Vorteks 2WD BLX RTR 1/10

Wyjątkowy wygląd i wykonanie

Model samochodu Vorteks 2WD BLX w skali 1/10, renomowanej firmy ARRMA to produkt z najwyższej półki. Rasowy wygląd i unikalna budowa podwozia i zawieszenia sprawiają, że ten Monster Truck posiada wyśmienite wyważenie wraz z maksymalnie obniżonym środkiem ciężkości. Dzięki temu prowadzenie i kontrola tego samochodu to czysta przyjemność. 

Niezawodny napęd i ogromna prędkość

System bezszczotkowego zasilania może rozpędzić model ARRMA Vorteks BLX aż do 96 km/h. Bezszczotkowy regulator BLX80 jest w pełni wodo- oraz pyłoodporny, przez co nie straszne mu nawet najcięższe warunki pracy. Połączenie z bezszczotkowym silnikiem 3600kv zapewnia dużą moc i niezawodność. 

Niezwykle wytrzymała konstrukcja

Wytrzymałe amortyzatory, wykonana z niezwykłą precyzją płyta nadwozia chroniąca elementy elektroniczne, a także opony charakteryzujące się wysoką przyczepnością to gwarancja osiągów niezależnie od sytuacji. 

Perfekcyjna kontrola i precyzja

Aparatura sterująca 2,4Ghz ATX100 zapewnia płynne i precyzyjne sterowanie, a trymer gazu pozwala na dostosowanie prędkości do poziomu umiejętności użytkownika. Perfekcyjne sterowanie sprawi, że poczujesz się jak kierowca prawdziwego auta wyścigowego. To rozwiązanie jest idealne zarówno dla początkujących, jak i tych bardziej doświadczonych użytkowników. 

Dbałość o najdrobniejsze detale

Stworzony z bardzo twardego materiału, ultra-wytrzymały dyferencjał zapewnia płynną jazdę bez jakichkolwiek problemów. Dzięki trwałym amortyzatorom olejowym ARRMA model ten charakteryzuje się pewnym sterowaniem i niespotykaną dotąd stabilnością podczas jazdy. 
 
Niezbędne wyposażenie

Oferowany model jest kompletnie złożony i wyposażony w aparaturę zdalnego sterowania. Do zestawu należy dokupić niezbędne wyposażenie: akumulator LiPo (7.4V) ok. 4000 mAh oraz ładowarkę.Multimedia

Pozostałe


 

W zestawie

Specyfikacja

Model Arrma Vorteks 2WD BLX RTR

Aparatura sterująca


Skala: 1/10
Regulator: BLX, Wodoodporny
Silnik: 3600kv
Aparatura: ATX-100, 2,4Ghz

BEZ blokady dyferencjału

 • Skala: 

  a 1/10 , 1/8

 • Rodzaj: 

  Truggy

 • Napęd: 

  Elektryczny bezszczotkowy

 • Prędkość: 

  powyżej 50 km/h

Polecamy