Produkt dostępny
Model: 009771
Wysyłka 48 godzin
Koszt wysyłki od: 7.99 PLN
Producent: ARRMA
 

ARRMA Raider XL BLX 2WD DB RTR 1/8


Wyjątkowy wygląd i wykonanie

Model samochodu Raider XL BLX 2WD w skali 1/8, renomowanej firmy ARRMA to produkt z najwyższej półki. Rasowy wygląd i unikalna budowa podwozia i zawieszenia sprawiają,
że ten buggy posiada wyśmienite wyważenie wraz z maksymalnie obniżonym środkiem ciężkości. Dzięki temu prowadzenie i kontrola tego samochodu to czysta przyjemność. Perfekcyjna kontrola i precyzja

Aparatura sterująca 2,4Ghz TTX300 zapewnia płynne i precyzyjne sterowanie, a trymer gazu pozwala na dostosowanie prędkości do poziomu umiejętności użytkownika. Perfekcyjne sterowanie sprawi, że poczujesz się jak kierowca prawdziwego auta wyścigowego. 

 
Trwały i niezawodny

Wytrzymałe amortyzatory, wykonana z niezwykłą precyzją płyta nadwozia, chroniąca elementy elektroniczne, a także opony o wysokiej przyczepnością to gwarancja osiągów niezależnie od sytuacji. 

 
Na każde warunki

Całkowicie wodoodporny regulator, serwo sterujące i skrzynka odbiornika są zawarte w standardzie, co oznacza, że nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach, takich jak deszcz, błoto czy śnieg model jest w stanie sobie poradzić.
Dodając do tego niezwykłą przyczepność i wytrzymałość opon i moc amortyzatorów, nic nie jest w stanie powstrzymać cię przed jazdą.

Gotowy do jazdy

Oferowany model jest kompletnie złożony i wyposażony w aparaturę zdalnego sterowania i akumulator NiMh 2000 mAh 7,4 V. Jedyne co należy zrobić to naładować akumulator za pomocą załączonej ładowarki i można zacząć jazdę.


 

W zestawie

Specyfikacja

Model Arrma Raider XL BLX 2WD

Aparatura sterująca 


Skala: 1/8
Regulator: 60 A BLX85
Silnik: 3800kv
Aparatura: TTX300 2,4Ghz

 • Skala: 

  a 1/10 , 1/8

 • Rodzaj: 

  Buggy

 • Napęd: 

  Elektryczny bezszczotkowy

 • Prędkość: 

  powyżej 50 km/h

Polecamy