Produkt dostępny
Model: 010191
Wysyłka 48 godzin
Koszt wysyłki od: 7.99 PLN
Producent: ARRMA
 

Model RC ARRMA Fury 2WD BLS RTR 1/10 niebieski
Wyjątkowy wygląd i wykonanie

Model samochodu Granite 2WD BLX RTR w skali 1/10 renomowanej firmy Arrma to produkt z najwyższej półki. Rasowy wygląd i unikalna budowa podwozia i zawieszenia sprawiają, że ten Monster Truck posiada wyśmienite wyważenie wraz z maksymalnie obniżonym środkiem ciężkości. Dzięki temu prowadzenie i kontrola tego samochodu to czysta przyjemność. 

Niezwykle wytrzymała konstrukcja

Samochód wykonano z wytrzymałych materiałów kompozytowych. Model wyposażono w specjalnie zaprojektowane, bardzo twarde i trwałe zawieszenie. Kompozytowa osłona silnika chroni jednostkę przed kolizjami na bardziej wymagających nawierzchniach, a wzmocnienia mocowania karoserii usztywniają nadwozie. Natomiast wodoodporny regulator BLX80 w zestawie z silnikiem bezszczotkowym 3600kV zapewniają płynną i stałą aplikację mocy bez względu na warunki.
Perfekcyjna kontrola i niezawodność

Trzy-kanałowa aparatura sterująca 2,4Ghz ATX-100 zapewnia płynne i precyzyjne sterowanie, a trymer gazu pozwala na dostosowanie prędkości do poziomu umiejętności użytkownika. Cztery baterie AA, wymagane do zasilania aparatury, możemy łatwo zamontować dzięki przesuwnej klapce z dołu obudowy. Perfekcyjne sterowanie sprawi, że poczujesz się jak kierowca prawdziwego auta wyścigowego. Odbiornik radiowy ARX-100 2,4Ghz, posiada 3 kanały i zaawansowaną technologię, gwarantującą pracę bez żadnych zakłóceń. 

Precyzyjne amortyzatory

Super-wytrzymałe amortyzatory olejowe ARRMA zapewniają bardzo płynną pracę zawieszenia w różnego rodzaju warunkach. Gwarantują bezkonkurencyjną stabilność bez względu na preferowany styl jazdy. Amortyzatory są w stanie sprostać nawet największym obciążeniom.

Galeria


 

Pozostałe


 

W zestawie

Specyfikacja

Model ARRMA Fury 2WD BLS RTR

Aparatura sterująca ATX-100  


Skala: 1/10
Regulator: wodoodporny 35A
Silnik: bezszczotkowy 4000kV
Waga bez akumulatora: 2,07 kg
Wymiary: 540x294x200 mm 

 • Skala: 

  a 1/10 , 1/8

 • Rodzaj: 

  Monster Truck

 • Napęd: 

  Elektryczny bezszczotkowy

 • Prędkość: 

  powyżej 50 km/h

Polecamy